24 Eylül 2018

Dişli’ye teşekkür


Adapazarı Belediyesi’nin Ozanlar’da yaptırdığı dördüncü modern kapalı pazaryerinin kurası Orhangazi Kültür Merkezi’nde çekildi. Sebzeciler ve Meyveciler Odası Başkanı Muzaffer Kabacan, kura çekiminde esnaf adına Başkan Süleyman Dişli’ye teşekkür etti

Adapazarı Belediyesi’nin eski Perşembe Pazarı olarak bilinen pazarı kaldırarak vatandaşın daha modern ortamda alışverişini yapabilmesini sağlamak için Ozanlar’da yaptırdığı kapalı pazarın kura çekimleri yapıldı. 270 esnafın tezgah kuracağı pazarda ilk kurayı Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli çekti.
GÜZEL DİLEKLER
Kura çekiminde bir konuşma yapan Başkan Süleyman Dişli,”Zorlu bir mücadeleden sonra kura çekimi sürecine gelmiş bulunuyoruz. İlçemizde dördüncü pazaryerimizi de bitirdik. Maltepe’de yaptırdığımız beşinci pazaryerini de en kısa sürede hizmete açacağız. İnşallah bugün bu kura çekiminde Allah herkese gönlü nasıl arzu ediyorsa öyle güzel yerler nasip eder. Her birinize helalinden bol kazançlar diliyorum”dedi.
DİŞLİ’YE TEŞEKKÜR
Adapazarı Sebzeciler ve Meyveciler Odası Başkanı Muzaffer Kabacan, son çıkan yasayla birlikte kapalı pazaryerleri sayısının hızla devam edeceğini belirterek, “ Son tarih 2017 yılıdır. Bunu en iyi uygulayan iller arasında Sakarya özellikle Adapazarı Belediyesi gelmektedir. Ben federasyon Başkan Yardımcısı olarak tüm illeri geziyorum ve görüyorum. Bu çalışmayı en düzenli yapan ilçemiz Adapazarı Belediyesi. Dolayısıyla da gittiğim her ilde ve ilçede Adapazarı’nı örnek gösteriyorum. Buradan Adapazarı Belediye Başkanımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Esnafımıza gerçekten önem vermekte değer vermektedir. Belediyede sadece ofisimiz eksik. Adapazarı Belediyesi’ne girdiğimiz zaman bütün esnafın lehine her şey yapılmaktadır.
 
2 Şubat 2014 , Pazar Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da OkuduGAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI