16 Temmuz 2019

İşçiler memnun


İşçiler memnun

Lastik İş Sendikası Şube Başkanı İsmail Öztürk, Goodyear fabrikasında başlattıkları grevin 14.gününde anlaşmaya varılarak mutlu bir şekilde sona ermesinin işçinin büyük bir başarı olduğunu söyledi.

İsteklerimizi
Lastik-İş Sendikası Şube Başkanı İsmail Öztürk, Goodyear fabrikasında başlattıkları grevin14. gününde işveren temsilcileri ile anlaşmaya vardıklarını söyledi. Öztürk,'Daha önce çeşitli müzakerelerle sonuca ulaşamayan görüşmeler, işverenlerin çağrısı ile 13 Haziran günü saat 14:00'te başlayan müzakereler sonucunda uzlaşmaya varılmıştır. Varılan anlaşmaya göre toplu iş sözleşmesinin işverenler tarafından kazanılmış hakları ortadan kaldıracak şekilde değiştirilmesi hedeflenen maddeleri korunmuş. 4857 sayılı iş yasasının fazla çalışma, yıllık izin gibi çalışma süresini esnekleştiren düzenlemelerle toplu iş sözleşmesinde yer verilmemiştir' dedi.
15 Haziran 2008 , Pazar Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI