23 Ekim 2018

Şehit Ali Borinli’den Alemdar’a ziyaret


Serdivan Şehit Ali Borinli Özel Eğitim İlkokulu-Ortaokulu ve Meslek Eğitim Merkezi Okul Müdiresi Derya Özen ve Müdür Yardımcısı Buket Kurt, İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Murat Alemdar’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaret esnasında İl Sağlık Müdür yardımcısı Dr. Serdar Değirmenci ve Halk Sağlığı Hizmetleri Şube Müdürü İbrahim Bulduk da hazır bulundu.
Şehit Ali Borinli Okul öğrencilerinin kullanımı için bir hayırsever aracılığı ile lavabo ve tuvalet yapımını organize edip yaptıran İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Murat Alemdar’a teşekkür plaketi verdiler. Okul Müdiresi Özen, “3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle okulumuzu ziyaret edip etkinlikler düzenleyen İl Sağlık Müdürlüğüne lavabo ve tuvaletlerin çocuklarımızın kullanımında sıkıntılar oluşturduğunu iletmiştik. Bu talebimizi değerlendiren, lavabo ve tuvaletlerimizi çocuklarımızın rahatça kullanabileceği şekilde yaptıran ve şimdiye kadar okulumuzdan maddi manevi hiçbir desteği esirgemeyen Uzm. Dr. Alemdar’a teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.
İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Murat Alemdar ise, “Kurum olarak çocuklarımıza ufacık da olsa bir faydamız dokunduysa bu mutluluk bize fazlasıyla yeter. Çocuklarımızı sadece 3 Aralık Dünya Engelliler Gününde değil senenin her gününde hatırlayabilmeliyiz. Bu vesile ile bir kez daha hatırlatmak isterim ki bugün sağlıklıyız peki ya yarın? Unutulmamalıdır ki her sağlıklı insan engelli adayıdır. Ve biz İl Sağlık Müdürlüğü olarak her zaman ve her ne şekilde olursa olsun çocuklarımızın yanında olacağız. Yeter ki okullarımızda ve ilimizde var olan her bir bireye sağlık alanında, üzerimize görev düşen diğer alanlarda en etkin, en kaliteli hizmeti sunabilelim” diye konuştu. 
8 Nisan 2014 , Salı Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI