26 Mayıs 2019

Erenler’de ilk meclis


Erenler Belediye Meclisi seçimlerin ardından ilk toplantısını yaptı. Oturumda komisyonlar için üye seçimi yaptı. Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, bugüne kadar belediye alınan bütün kararların oy birliğiyle alındığını söyledi

Erenler Belediye Meclisi üyeleri 30 Mart yerel seçimlerinin ardından dün ilk toplantısını yaptı. Başkan Cavit Öztürk’ün başkanlığında toplanan mecliste 29 AKP’li, 6’da MHP’li üye bulunuyor. Meclis toplantı salonunda yapılan toplantıya tüm meclis üyeleri katıldı. Meclis oturumunda konuşan Başkan Öztürk, siyasi görüşü ne olursa olsun vatandaşlara eşit hizmet sunacaklarını söyledi.

ORTAK HAREKET

Tüm meclis üyeleri ile beraber hareket edeceklerini ifade eden Öztürk, "Meclis üyelikleri hepinize hayırlı olsun. İnşallah yeni dönemde beş yıl boyunca Erenler’e hep birlikte hizmet edeceğiz. Erenler’de biz 10 yıldır Belediye Başkanıyız. İlk dönemde 12 AK Parti 3 Genç Parti meclis üyemiz vardı. Geçtiğimiz dönemde 17 AK Parti 8 MHP’li meclis üyesi arkadaşlarımız vardı. Bu gün ise 19 AK Parti 6 MHP meclis üyemiz var. Şunu söyleyebilirim ki bu zamana kadar Erenler’de alınan kararlar hep 25-0 geçti. Bundan sonra da aynı şekilde olmasını temenni ediyoruz. Bizimde istemeyerek ve farkında olmayarak hatalarımız eksiklerimiz olabilir. Bu süreçte iyi niyet çerçevesinde hayırlı işlerimizde desteklerinizi bekleriz. Mevlam bizlere yardım etsin ve yanlış yaptırtmasın. Hatalarımız eksiklerimiz olduğunda lütfen bizi uyarın" diye konuştu.

KOMİSYONLAR

Konuşmaların ardından oylamalarda Başkan Yardımcılıklarına Ali Akdeniz ve Muhammet Kıratlı, Başkan vekilliklerine Mehmet Hanefi Kara ve Ramazan Tezgel, Meclis Katipliğine Belgin Demirağ ve Cevdet Koç, Encümen Üyeliklerine Arslan Demir ve Arzu Kahveci, İmar Komisyonu Üyeliklerine Esra Duman, Alaattin Toy, M.Hanefi Kara, Semiha Bafralıoğlu, Hakan İşçi, Plan Bütçe Komisyonu üyeliklerine, Necmettin Kırık, Arif Akyol, Mustafa Sarı, İsa Yenioğlu, Ramazan Sanbay seçildi.
9 Nisan 2014 , Çarşamba Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI