16 Haziran 2019

SAÜ fuara katıldı


Sakarya Üniversitesi, Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Boyut Group işbirliğinde düzenlenen Educaturk Sakarya Yüksek Öğretim Günleri’ne katıldı.

İlimizde ilk defa düzenlenen Educaturk Sakarya Yüksek Öğretim Günleri, Elmas Garden Inn Hotel’de gerçekleştirildi. 22 üniversitenin yer aldığı eğitim fuarında, lise öğrencilerine üniversite görevlileri tarafından üniversitelerin fırsatları, katkıları ve eğitim anlayışlarından bahsedildi. Fuarı ziyaret eden öğrenciler, burada üniversite seçimi konusunda da bilgilendirildi.
84 LİSE
İki gün süren eğitim fuarına 84 liseden 5 binin üzerinde öğrenci katıldı. Sakarya Üniversitesi’nin eğitim faaliyetleri, fakülteleri ve imkânları hakkında bilgi alan öğrenciler, fuar ziyaretinin yanı sıra eğitim uzmanlarıyla da bir araya gelme fırsatı buldular. Fuarın ikinci gününde Sakarya Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (SAÜSEM) Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hayrettin Zengin, Sakarya Üniversitesi’ni tanıtıcı bir seminer verdi. Yoğun bir ilgi gösterilen eğitim fuarında, katılımcılara Sakarya Üniversitesi ile ilgili görsel ve yazılı tanıtım materyalinin yanı sıra akademik birimleri hakkında da tanıtıcı bilgiler verildi.
 
9 Mayıs 2014 , Cuma Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI