16 Haziran 2019

SASKİ BORCA DOYMUYOR


15 gün 90 milyon lira borçlanma yetkisi alan SASKİ bu kez de 200 milyon lira kredi kullanmak için Genel Kurul’a gidiyor. Borçlar yeni ilçelerin altyapıları için

GÜNDEM İLAVESİ
Sakarya Su ve Kanalizasyon İdaresi’nin Genel Kurulu bugün borçlanma gündemiyle toplanacak. SASKİ’nin yıllık bilançosu ve faaliyet raporunun görüşüleceği SAAT 14.00’daki genel kurulun gündemine borçlanma ve göletlerle ilgili şube müdürlüğü kurulmasıyla ilgili iki madde daha ilave edildi.

200 MİLYON DAHA
SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, 2014-2019 yılı arasında yapacakları yatırımlarla ilgili olarak 200 milyon TL borçlanma yetkisi talep edeceklerini belirterek, “Bunu peyderpey kullanmayı düşünüyoruz. Sürekli olarak borçlanma yetkisinde bulunmamak için bir seferlik yetki almak istedik” dedi.

90 MİLYON YETKİSİ
Keleş paranın yeni yatırımlarda ve yeni katılan ilçelerin şebeke yenilemelerinde kullanılacağını söyledi. Keleş ayrıca göletlerin de kendilerine bağlandığını vurgulayarak, yeni bir şube müdürlüğü kurulacağını söyledi. SASKİ 2 hafta önce de 90 milyon liralık borçlanma yetkisi almıştı.
 
26 Mayıs 2014 , Pazartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI