23 Eylül 2018

KUZEYDE SICAK ASFALT SEVİNCİ


Büyükşehir Belediyesi yeni dönem asfalt çalışmalarına Kocaali’de startı verdi.

2014 asfalt programının ilçelerinde başlatılmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Kocaali Belediyesi Başkanı Ahmet Acar, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu, 2014 asfalt programının Mayıs ayı bitmeden Kocaali’de başlatılacağını müjdelemişti. Bugün itibariyle araçlar ve diğer teknik ekipmanlar geldi, çalışmalar başlatıldı. Büyükşehir’in güçlü eli ile Kocaali’yi daha da ileriye taşıyacağız” dedi.
Sakarya Büyükşehir Belediyesi 2014 asfalt programına Kocaali’de start verdi. Daha önce Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, asfalt programının büyükşehir sınırlarına yeni katılan Kocaali’de başlatılacağını müjdelemiş, sıcak asfalt çalışmalarının Mayıs ayı bitimine kadar hayata geçirileceğinin altını çizmişti. Bu kapsamda Caferiye, Melen ve Bezirgan Mahallelerini kapsayan grup yollarında toplam 7 kilometrelik sıcak asfalt çalışması başlatıldı. 2014 asfalt programının ilçelerinde başlatılmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Kocaali Belediyesi Başkanı Ahmet Acar, “Büyükşehir’in güçlü eli ile Kocaali’yi daha da ileriye taşıyacağız” diye konuştu.
Acar, “2013’te belirlediğimiz ve programımıza dahil ettiğimiz köylerimizin grup yollarında sıkıntılarımız mevcuttu. Hızlı bir şekilde çalışmaların hayata geçirilmesi gerekiyordu. Büyükşehir Belediye Başkanımızla konuyu görüştük. Başkanımız gereken adımların atılacağını söylemiş, 2014 asfalt programının Mayıs ayı bitmeden Kocaali’de başlatılacağını müjdelemişti. Bugün itibariyle gerekli adımlar atıldı; araçlar ve diğer teknik ekipmanlar geldi, çalışmalar başlatıldı. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu. 
27 Mayıs 2014 , Salı Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI