16 Temmuz 2019

‘Bakanımız bizden 1 ay süre istedi’


Başkan Selahattin Aydın, önceki akşam yapılan toplantıyla ilgili olarak açıklama yaptı. Aydın, Sakaryaspor’la ilgili çalışmaların tam anlamıyla tamamlanamadığı gerekçesiyle Bakan Ayşenur İslam’ın 1 ay daha süre istediğini söyledi

Sakaryaspor’un geleceği için büyük önem taşıyan toplantıdan hiçbir sonuç çıkmadı. Ertelenen genel kurulun ardından açıklamalarda bulunan Selahattin Aydın süreçle ilgili olarak şöyle konuştu: “Sayın Bakanımızla olan görüşmemizi herkes bekliyordu. Divan toplantısında Sayın Bakanımız görüşlerini açıklamış. Bizim yönetimin devam etmesi yönünde de ifadeler kullanmış. Toplantıda bize Soma faciası nedeniyle girişimlerden yeterli olarak olumlu ve olumsuz netice alamadıklarını söyledi. 15-20 gün daha süre tanınmasını istedi. Bu sürede de çalışmalarımızı neticelendirelim dedi. Bu çalışma olumlu olur olumsuz olur. Bu belli değil. Ama biz olumlu yönde olmasını istiyoruz.”
BU ŞARTLARDA YOKUZ
Mevcut şartlarda kesinle devam etmeyeceklerini yineleyen Başkan Selahattin Aydın, “Bizde kendilerine şunu söyledik. Biz bu şartlarda eğer önümüzü göremezsek yönetim olarak devam etmeyi kesinlikle düşünmüyoruz. Hakikaten biz değil kim olursa olsun ortaya çok net şeyler koymazsa Sakaryaspor’a ve Sakaryalılara ihanet gibi olur. Bunu üzerine basarak bir kez daha söylüyorum. Biz kendilerine Niyetimizi söyledik” dedi.
YENİDEN GÖRÜŞECEK
31 Mayıs’ta anlaşma yaptıkları oyuncularla tekrar görüşeceğini söyleyen Aydın, “Alacaklı oyuncuların bir kısmı 31 Mayıs’a kadar süre vermişti onlarla öyle protokol yaptık. Bir kısmıyla da Haziran sonuna anlaştık. Aslında bu işe başlangıç sürecimiz Haziran sonuydu. 31 Mayıs’a protokol bitiren alacaklarla ilgili Bakanımız tekrar görüşmemizi isteyerek 30 Haziran’a kadar ek süre almamızı talep ettiler. Bizde bu görüşmeleri yapacağız” dedi.
SÖZ VERMEDİLER
Transfer konusunda hiç bir şeyin net olmadığını ve kimsenin umutlanmamasını isteyen Aydın, “Geldiğimiz nokta bu. Bir daha söylüyorum bize kesin biz bu problemi çözeriz demediler. Yanlış anlama olmasın. Girişimde bulundular. Bizimle net şeyler paylaşmadılar. İnşallah bizim için olumlu olur. Olumsuz olursa kimse hayal kırıklığına uğramasın böyle bir sözleri yok” dedi.
 
1 Haziran 2014 , Pazar Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI