19 Ekim 2018

SAĞLIK’TA DİLEK’İN EKİBİ GÖREVDE


Kamu Hastaneleri Birliği’nde yeni yöneticiler belli oldu. Genel Sekreter Sağlam’ın önerdiği isimler onaylanmadı. Yerlerine SEAH eski Başhekimi Osman Nuri Dilek’in ekibi atandı

  

Kamu Hastaneleri Birliği’nde Dr. Hasan Bektaş ve Ahmet Kemiksizoğlu’nun atamaları Ankara’dan onaylanmadı. Bunun üzerine Genel Sekreter Doç. Dr. Hasan Sağlam, daha önce birlikte hareket ettiği eski SEAH Başhekimi Prof. Dr. Osman Nuri Dilek’in ekibini devreye soktu.  2 buçuk aydır Dr. Bektaş ve Kemiksizoğlu’nun atamasını onaylamayan Sağlık Bakanlığı, Sağlam’ın önerisiyle  Mali İşler Daire Başkanlığı’na Mustafa Necati Çolak’ı İdari İşler Başkanlığına  Hacı Ali Kahya’yı atadı. Sağlık İşleri Başkanlığı’na ise yine aynı ekipten Prof. Dr. Yusuf Yürümez’in atamasının yapılması bekleniyor. Bu atamalar AKP Sakarya Milletvekilleri’nin Ankara’da bir ağırlığı olmadığını bir kez daha gösterdi.  
4 Haziran 2014 , Çarşamba Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI