23 Eylül 2018

Bölge Müdürü gitti


Orman Bölge Müdürü Hasan Türkyılmaz’ın yerine Giresun Bölge Müdür Yardımcısı Okan Kurşun atandı. Türkyılmaz ise Orman Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda müfettiş olarak görev yapacak

 DEĞİŞİM
Orman Bölge Müdürlüğü’nde görev değişimi yaşandı. Son olarak bir futbol maçında darp edilen ve gündemde yer alan Orman Bölge Müdürü Hasan Türkyılmaz, Orman Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda müfettiş olarak atandı. Türkyılmaz’ın yerine ise Giresun Bölge Müdür Yardımcısı Okan Kurşun getirildi. Kurşun, Türkyılmaz’dan görevi devralarak mesaiye başladı. Türkyılmaz yaptığı konuşmada, “Geçirmiş olduğumuz bir kaza neticesinde olmuş olduğumuz ameliyattan mütevellit 10 günlük bir rapor süreci yaşıyoruz.
Raporun bitiminde 16 Haziran itibariyle Sakarya’daki görevimizden resmen ayrılıp makamın uygun görüşü ile tebliğ edilmiş olan görevimize başlamış olacağız” şeklinde konuştu.
TEŞEKKÜR
Makamların geçici olduğunu kaydeden Türkyılmaz, “Allah’tan başka da rızk sahibi olmadığını, minnetimizin sadece Allah’a olduğuna inanıyor, bu duygu ve düşüncelerle yüce Rabbime bana bu imkanları nasip ettiği için hamd ediyor ve şükrediyorum. Devletimizin üst düzey yöneticilerine de insanlığa hizmet etmek için bu fırsatı bize bugüne kadar tevdi ettikleri için teşekkür ve şükranlarımızı sunuyor yeni dönemde yeni Bölge Müdürü kardeşimize ve beraber 3 yıldır bir kısmıyla da 1 yıldır çalışmakta olduğumuz ekibimize bize gösterdikleri sadakat ve samimi çalışma bağlılığı duygu ve düşünceleriyle yeni kardeşimize de destek vermelerini temenni ediyorum” dedi.
10 Haziran 2014 , Salı Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI