22 Temmuz 2019

Çocuklar camiye koştu


Sakarya Müftülüğü Yaz Kur’an Kursları, Kazımpaşa Hafize Ana Kur’an Kursu ve Muradiye Camii Yaz Kur’an Kursu’nda törenlerle başladı

 Sakarya Müftülüğü Yaz Kur’an Kursları, Kazımpaşa Hafize Ana Kur’an Kursu ve Muradiye Camii Yaz Kur’an Kursu’nda başladı. Açılış Töreni Programları, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez’in mesajının okunmasıyla başladı. İl Müftü Yardımcısı Muhammet Suiçmez bir açılış konuşması yaptı.
ÜÇ DÖNEM
Gerçekleştirilen Programlarda son olarak İl Müftüsü İlyas Serenli bir konuşma yaptı. Serenli konuşmasında, bu yaz kurslarının üç dönem ve kur esasına göre gerçekleşeceğini söyledi. Yaz Kur’an Kurslarında Kur’an-ı Kerim, ibadet, siyer ve ahlak gibi derslerin yanı sıra sosyal ve kültürel etkinlikler de yapılacağını belirten Serenli, tüm çocukları kurslara çağırdı. Yaz Kur’an Kursları Açılış Töreni, Yaz Kur’an Kursu öğrencilerinin ders başı yapmasıyla son buldu.
25 Haziran 2014 , Çarşamba Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI