16 Ekim 2018

Geyve Kent Konseyi üyeleri bir araya geldi


Geyve Kent Konseyi üyeleri yeni yönetimi belirlemek amacıyla bir araya geldi. Konsey Başkanlığına Neşet Çakır getirildi

Geyve Kent Konseyi, Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezinde toplandı. Toplantının açılışını; Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Atilla Vardar, Belediye Başkanı Temsilcisi Neşet Çakır ve Belediye Yazı İşleri Müdürü Latif Cengiz’den meydana gelen heyet yaptı. Katılım cetvelinin imzalanmasından sonra, Saygı Duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı birlikte söylendi.
Toplantıyı yönetmek üzere oluşturulan divan heyetinde; Yusuf Yıldız (Gençlik Spor İlçe Mdr.), Erol Atalay (Güney Mah. Muhtarı), İsmail Turan (Örencik Mah. Muhtarı) görev aldı.
Açık oyla; Yürütme Kurulu Üyeleri, Kent Konseyi Başkanı, Kadın ve Gençlik Meclisi Üyeliklerinin seçimleri yapıldı.
YENİ YÖNETİM
Geyve Kent Konseyi Başkanlığına; Neşet Çakır, Yürütme Kurulu Üyeliklerine; Abdullah Eşsiz (Doğancıl Mah. Muhtarı), Feyyaz Çakır (Yörükler Mah. Muhtarı), Şaban Tetik (Aydınlar Mah. Muhtarı), İsmail Turan (Örencik Mah. Muhtarı), Mehmet Demirkıran (Demirler Mah. Muhtarı) , Kadın Meclisi Üyeliklerine; Tuğba Yemiş, Aynur Gökdemir, Müzeyyen Doğru, Sabiha Işık, Seval Erkul, Gençlik Meclisi Üyeliklerine; Yusuf Ayna, Enes Kılıç, Hakan Özbağ, Sadık Gökçe,Erol Atalay oy birliği ile seçildi.
GÖRÜŞLER
Seçimler sonunda söz alan katılımcılar, çeşitli konulardaki görüşlerini açıkladı. Özellikle daha önce görev alan üyeler deneyimlerini aktardı. Geyve Vergi İdaresi Müdürü Gaffar Koçak yaptığı konuşmada; Kent konseyinin yapması gerekenleri, daha yaşanılabilir bir Geyve için konseyin üzerine düşenler, yerel yönetimlerin yapması gerekenleri sıraladı. 
29 Haziran 2014 , Pazar Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI