18 Ağustos 2018

KAÇAN KAÇANA


Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde var olan iki tıbbi onkoloji uzmanı dün itibariyle Sakarya’dan ayrıldı. Endokrin uzmanı da ay sonunda bırakıyor. Sırada başka doktorlar da var

ASİSTAN BAKACAK
Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzun süredir devam eden yönetim sıkıntıları çok önemli iki branşta doktorların görevlerini bırakmasına neden oldu. Tıbbi onkoloji uzmanları Dr. Meltem Baykara ve Dr. Erkan Arpacı dün itibariyle hastaneden ayrıldılar. Kanser hastalarının tedavisi bir süreliğine bir asistan doktor tarafından sürdürülecek.

HOCALAR GİDİYOR
Sakarya’da eksikliği en çok hissedilen branşlardan olan Endokrin uzmanı Dr. Dilek Arpacı da ay sonunda ilimizden ayrılıyor. Sağlık camiasında SEAH’ı bırakmayı düşünen uzmanların yanı sıra doçent ve profesörlerin de olduğu konuşuluyor. Bir çok branşta doktor açığı bulunan SEAH’ın bu ayrılmalarla büyük oranda sarsılacağı belirtiliyor.  
12 Temmuz 2014 , Cumartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI