24 Temmuz 2019

Boğulmak kader değil


Sakarya Balık Tutkunları Sportif Olta Balıkçıları ve Doğal Hayatı Koruma Kulübü Derneği Başkanı Şenol Beriş, “Boğulmak kader değildir Boğulma olaylarının önüne geçmek kendi elimizdedir” diye konuştu.

 Sakarya Balık Tutkunları Sportif Olta Balıkçıları ve Doğal Hayatı Koruma Kulübü Derneği tarafından yaz aylarında yaşanan boğulma vakaları ile ilgili bir basın açıklaması yapıldı. Başkan Şenol Beriş tarafından yapılan açıklamada, “Boğulma haberlerinden dolayı üzüntülüyüz. Boğulma olaylarının önüne geçmek kendi elimizdedir. Özellikle bilmediğimiz göletlerde vatandaşlarımız suya girmemeli. Genç kardeşlerimizi ve çocuklarımızı uyarmamız gerekmektedir. Yaz aylarının mevsim normallerinin üzerinde geçmesinin de etkileriyle serinlemek için suya giren vatandaşlarımız can güvenliklerinin bulunmadığı ortamlarda suya girmemeliler. Yaşanan kuraklık nedeni ile göl, gölet ve barajlarda oluşan çamur tabakası boğulma riskini arttırmaktadır. Bu konu da unutulmamalıdır ki en zor ölüm boğulmaktır fakat boğulmak kader değildir” denildi.
14 Ağustos 2014 , Perşembe Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI