19 Eylül 2018

İsrail’i kınadılar


TBMM İnsan Hakları Komisyonu Başkanı ve AKP Milletvekili Ayhan Sefer Üstün ve Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer, İsrail’i sert sözlerle kınadı.

İsrail askerlerinin Mescid-i Aksa’ya yönelik saldırıları büyük tepki topladı. TBMM İnsan Hakları Komisyonu Başkanı ve AKP Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, İsrail’i sert sözlerle kınadı. Üstün, “İsrail’in ibadethanelere vahşice saldırısını ve ayrıca komisyonumuzun tamamen barışçıl amaçla arzu ettiği ziyaret talebini ısrarla reddederek Gazze’yi ziyaretimizi engellemesini kınıyor ve İsrail’i insan haklarına ve evrensel değerlere saygılı olmaya davet ediyoruz” dedi.


ÇİRKİN SALDIRILAR
Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer de yazılı açıklama yaparak İsrail’e tepki gösterdi. Yılmazer, “İsrail’in, Filistin’e karşı sürdürdüğü zalim saldırılar artık sadece Filistin’deki Müslüman kardeşlerimize yönelik olmaktan öte tüm İslam alemini ilgilendiren bir boyuttadır. Müslümanlar bu çirkin saldırılara birlikte karşı koymalı” diye konuştu.
 
8 Kasım 2014 , Cumartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI