16 Haziran 2019

Kazım Koyuncu Gençlik Kültür Evi bugün açılıyor


Üniversite öğrencileri tarafından kurulan, Kazım Koyuncu Gençlik ve Kültür Evi’nin açılış töreni bugün gerçekleştirilecek

Sakarya Üniversitesi’nden bir grup öğrencinin girişimleriyle faaliyete geçecek olan Kazım Koyuncu Gençlik ve Kültür Evi bugün açılacak. Papuçcular Mahallesi Değirmen Sokak’ta hizmete girecek olan kültür evinin açılış töreni 13.00’da başlayacak. Açılışa çok sayıda kişi davet edildi. Gençlik ve Kültür Evi’ne Kazım Koyuncu’nun adını veren öğrenciler yaptıkları açıklamada, “Savaşın barış, sevginin nefret olduğu, insanların gençlerin yozlaştırıldığı, tüketim kültürünün yaygınlaştırılıp üretmeyen bir toplumun oluşturulduğu bu düzende, doğasına yaşam alanlarına sahip çıkan, insanların sömürülmesine karşı ses çıkaran, savaşa karşı barışın sesini yükselten Kazım’ın yolunda yürüyen gençler olarak Sakarya’nın kültürel-sosyal hayatına katkı sunmak, gençlerin ve kadınların sesi olmak, birlikte tartışmak, paylaşmak ve üretmek için bir araya geliyoruz” dedi. 
30 Kasım 2014 , Pazar Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI