24 Temmuz 2019

İSEN, SAKARYA YENİ TÜRKİYE’NİN LOKOMOTİFİ OLACAK


Sakarya Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret eden AKP Sakarya Milletvekili aday adayı Prof. Dr. Mustafa İsen, Sakarya’nın gelecek vizyonuyla ilgili konuştu. İsen “ Sakarya, yeni Türkiye’nin lokomotif kentlerinden biri olacak” dedi.

DOĞAL ZENGİNLİKLER
Sakarya Gazeteciler Cemiyeti’nde Başkan Sezai Matur ve Yönetim Kurulu tarafından ağırlanan Cumhurbaşkanlığı eski Genel Sekreteri ve AKP Sakarya Milletvekili aday adayı Prof. Dr. Mustafa İsen, Sakarya’nın gelecek vizyonuyla ilgili konuştu. İsen, “Sakarya doğal zenginlikleri, zengin turizm potansiyeli, verimli tarım arazileri, zengin su kaynakları, sanayi yatırımları, ulaşım imkanları ve yetişmiş insan gücüyle, 2023’e yürüyen yeni Türkiye’nin en seçkin kentlerinden biri, lokomotif kentlerinden biri olacak” dedi.

SAKARYA SEDVAM
Sakarya’nın Türkiye’nin en önemli ulaşım ağlarının kesiştiği noktada bulunduğunu belirten Prof. Dr. Mustafa İsen “ Benim Sakarya sevdamı biliyorsunuz. Bugüne kadar bulunduğum görevlerde hep Sakaryam için bir şeyler yapmaya çalıştım. Sakarya’yı geleceğe hazırlamak lazım. Elimizdeki zenginliklerin en iyi şekilde değerlendirilmesi lazım. Hemşerilerimle daha fazla çalışarak Sakarya’nın bereketini değerlendirebilmek adına siyasete evet dedim. Amacım Sakarya’da yakalanacak bir sinerji ile mevcut zenginliklerimizi harekete geçirmek” şeklinde konuştu.

ANADOLU KAPISI
Allah’ın Sakarya’ya rahmetini hiç esirgemediğini belirten Prof. Dr. İsen “ İlimiz bugüne kadar Marmara’nın Anadolu’ya açılan kapısıydı. Yeni Anadolu otoyolu, Karadeniz sahil yolu, Karasu Limanı ve Karasu Demiryolu ile kuzeyimiz de artık çıkmaz sokak olmaktan kurtulacak. Sakarya bir bütün olarak Güneydoğu Avrupa’nın Anadolu’ya açılan kapısı olacak. Bu vizyonu iyi görmeli ve ona göre değerlendirilmeli” dedi.

ŞEHRİ DERT EDİNEN
SGC Başkanı Sezai Matur da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken “ Adaylığınız ve seçilmeniz Sakarya’da siyasetin çıtasının yükselmesine neden olacaktır. Sakarya için bugüne kadar yaptıklarınızı ve Sakarya sevdanızı biliyoruz. İlimizin geleceği için liyakat sahibi, bu şehri, şehrin sorunlarını kendine dert edinen siyasetçilere ihtiyacı var. Adaylığınızı kutluyor, başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu.
 
19 Şubat 2015 , Perşembe Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI