24 Eylül 2018

ECEVİT KELEŞ'TEN ZEHİR ZEMBEREK AÇIKLAMA


CHP eski İl Başkanı Ecevit Keleş, kendisine ait olan CHP il binasının satıldığı yönünde çıkan haberler üzerine bir açıklama yaptı. Keleş, Milletvekili Engin Özkoç ve mevcut il yönetimine ağır eleştirilerde bulundu.

 İşte o açıklama:
Yeni Sakarya gazetesinde 20 Mart 2015 Cuma günü Manşetten yayınlanan “CHP İL BİNASI SATILIYOR” başlıklı yalan haberini üzülerek okumuş bulunmaktayım. Benim bilgim olmaksızın satılma ihtimali olmayan CHP İl Binası’nın satılacağına dair haber kesinlikle asılsız; yalnızca beni yıpratmak ve değerli Partililerimizin gözünde rencide etmek amacı ile yapılmıştır.
SÖZLEŞMESİZ OTURUYORLAR,
01.01.2015 tarihinde kira sözleşmesi bitmiş olmasına rağmen Partime zarar vermemek için Usulsüz Atama ile gelmiş İl Başkanını ve veya İl Yönetiminden kimseyi aramadım. Partim için aldığım ve kesinlikle kira almadığım İl Yönetim Binasını tasvip etmediğim bir şekilde Usulsüz Atamayla gelmiş yönetimin kullanımına bırakmış bulunmaktayım.
ZARAR VERME PAZARLIĞI BİTMİŞ,
Partime kaynak oluşturmak için kira almadığım bina yerine, Ankara Caddesi üzerinde İş Bankası şubesi yanında bulunan bina ile 18.03.2015 Salı günü “para” karşılığı kirada anlaşan, Sayın Vekilimiz Engin ÖZKOÇ ve Usulsüz Atama ile gelen Sayın Atama İl Başkanımız Ayça TAŞKENT, bu kaynağı neden çarçur edeceklerinin hesabını vermek zorunda kalacaklar. Bunu bildiklerinden dolayı Perşembe günü asılsız haberlerle kendilerini partililerimizin gözünde aklama çabasına girmişlerdir. Ücretsiz oturduğu bir yeri terk eden insana sorarlar karşılığında ne alıyorsun diye.
BU İLK DEĞİL
Partiye Arapların ve başkalarının gelip incelediklerini söylüyorlar. Bu gelenlerin benimle hiçbir ilgisi bulunmamaktadır. Yerel seçimlerden hemen önce beni asılsız ihbarla mahkemeye veren Sayın parti büyüğümün organize ettiğinden şüphe duysam haksız olur muyum? Beni mahkemeye verip mahkemede haksız çıkan insanların bu şekilde kumpas kurması da hiç mantıksız değil. Hiçbir zaman partime zarar vermemek için mücadele verdim. Bu sebeple mahkeme sonucunu en yakınımdakilerle bile paylaşmadım.
GERÇEĞİ KENDİLERİDE BİLİYOR,
Bu haberleri zarar vermek adına sızdırılmış gibi davranan bazı kişiler gelenlerin numaralarını veya adlarını alsalardı en azından. Onlarda biliyorlar ki bu kişilerin benimle hiçbir alakası ve tanışmışlığı bulunmamaktadır. Kumpası kendilerine siyaset kabul eden insanların bu partiden ayrılmaları gerekmektedir.
PARTİM İÇİN ÇALIŞACAĞIM
Bu partinin içinde ahlaksız ve karalamacı siyaset yapmak isteyenler olduğunu bütün gerçek partililerimiz bilmektedir. Ben hiç kimse için siyaset yapmadım yapmayacağım. Kişisel egolarım için partime zarar veremem. İsme göre değil partim için bu genel seçimlerde de çalışmaya devam edeceğim. Bir önceki genel seçimlerde 5. sırada aday olduğumda kazanamayacağımı bile bile çalıştım. Bu seçimlerde de yalnızca partim için çalışmaya devam edeceğim.
YALANA İNANMAYIN
Bütün Değerli Partililerimizden rica ediyorum bu tür yalan haberlere ve kumpaslara inanmasınlar. Şimdiye kadar partime zarar vermedim bundan sonrada vermeyeceğim. Partisine zarar veren, partisini bölen insanları tanısınlar ve ona göre davransınlar.
20 Mart 2015 , Cuma Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI