23 Ekim 2018

İSMAİL KARAKULLUKÇU'DAN SPOR TESİSİ İSTEDİLER


Arifiye Karaaptiler Mahallesi Güzelleştirme Koruma ve Dayanışma Derneği Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu'yu makamında ziyaret etti.

Arifiye Karaaptiler Mahallesi Güzelleştirme Koruma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ahmet Savaş, Başkan Yardımcısı Adem Göz, Sayman Turgut Yılmaz ve Üyeler Murat Özkaya, Eşref Adak ve Oğuz Matur'dan oluşan heyet,  Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu'yu makamında ziyaret etti.

SPOR TESİSİ
Ziyarette, yeni kurulan dernek yönetiminin Başkan İsmail Karakullukçu ile tanışmasını amaçladıklarını belirten Dernek Başkanı Ahmet Savaş yaptığı açıklamada; “Eskiden Nehirkent Belediyesi olan beldemiz, Arifiye Belediyesine bağlanmıştır. Mahalle olarak aldığımız hizmetlerin devamını sağlamak, Karaaptiler Mahallesinin gelişmesi ve güzelleşmesi adına üzerimize düşen ne varsa yapmak amacıyla kurduğumuz dernek yönetimimizle, Belediye Başkanımız İsmail Karakullukçu'yu  tanıştırmak amacıyla bu ziyareti gerçekleştiriyoruz. İlk olarak ta, Mahalle merkezimize bir sentetik futbol sahası talep ediyoruz”  dedi.

AKSAMA OLMADAN
Başkan İsmail Karakullukçu derneğin Karaaptiler Mahallesine hayırlı uğurlu olmasını temenni ederek, “Biz Arifiye belediyesi olarak belediyecilik hizmetlerinin aksatılmadan yürütüleceği konusunda sizi temin ediyoruz. Geçtiğimiz beş yıllık süreç de yaptığımız hizmetler de bunun bir göstergesi. Siz, mahalle olarak OSB ile Sakarya Nehri arasına sıkışıp kaldınız. Nehirland Sosyal tesislerinin hemen yanına yapılacak köprü ile sizi, Sakarya Nehri'nin diğer yakasındaki mahallelere bağlamayı düşünüyoruz. Spor ve sosyal tesislerin yapımı konusunda zaten bir sıkıntı yok. Yine, Hasan Pehlivan Sosyal Tesislerinin olduğu bölgeye en az dört derslikli bir ilkokul yapımı konusunda da girişimlerimiz olacak. Bunu eğer Milli Eğitime yaptıramazsak, Belediyemiz olanakları ile yapmanın yollarını arayacağız” dedi.  Erol ÖĞÜT
 
12 Nisan 2015 , Pazar Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI