17 Ağustos 2018

MUSTAFA İSEN: İLİMİZ CAZİBE MERKEZİ OLMA YOLUNDA İLERLİYOR


Sakarya Terziler, Tuhafiyeciler, Konfeksiyoncular Esnaf Odası üyeleri ile bir araya gelen AKP Milletvekili Adayı İsen, “Şehrimiz Türkiye’nin yeni cazibe merkez olma yolunda hızla ilerliyor” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Terziler, Tuhafiyeciler, Konfeksiyoncular Odası üyeleri ile bir araya geldi. Kentpark’ta gerçekleştirilen toplantıya Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, AKP Milletvekili Adayı Mustafa İsen ve oda üyeleri katıldı. Terziler, Tuhafiyeciler, Konfeksiyoncular Odası Başkanı İbrahim Çokluk, “Bugüne kadar yerel yönetimlerimizle işbirliği içerisinde çalıştık, önemli çalışmalar gerçekleştirdik. Bizlere her zaman destek olan Büyükşehir Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

BÜYÜYEN ŞEHİR
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ise toplantıda yaptığı konuşmada, “Esnafımızla işbirliğine büyük önem verdik. Esnafımızın şehrimizin geleceğine katkı sağlayacak her talebini dikkate aldık. Esnafımız gözbebeğimizdir. Biz esnafıyla büyüyen bir şehiriz. İnşallah birlikteliğimizi daha da güçlendireceğiz. Esnafımıza elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz. Geçtiğimiz dönem içerisinde esnafımızın daha iyi şartlarda hizmet sunması adına önemli dönüşüm çalışmaları gerçekleştirmiştik. İnşallah yeni dönemde de dönüşüm çalışmalarımızı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

KOLAY ULAŞIM
AKP Sakarya Milletvekili Adayı Mustafa İsen ise yaptığı konuşmada,”Sakarya, nüfus yoğunluğu fazla olan bir şehir. Sakarya yeni yollarla çok önemli bir cazibe merkezi haline geldi. Duble yollarla en uzak ilçelerimize ulaşım yarım saate indi. Hemşerilerimiz kolaylıkla şehir merkezine gelip ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Şehrimizde ana arterlerin açılmış olması, yolların bu kadar kolay ulaşılır hale gelmiş olması esnafımıza büyük avantajlar sağlamaktadır” dedi. İsen, “Şehrimizde hayat çok dinamik bir şekilde ilerliyor. Esnafımızda bu dinanzime ayak uydurmalıdır. El emeğine dayalı işletmeler gelecek dönemlerde daha da geçerlilik kazanacak. Kalite ve ihtiyaç noktasında el işlerine ilgi artacak. Bu konularda Türkiye’de eğitim faaliyetleri var. Sakaryalı esnafımızın önü açık. Türkiye’de 13 yılda büyük dönüşüm gerçekleşti. Yakaladığımız istikrarın devam etmesini arzu ediyoruz” diye konuştu.
30 Mayıs 2015 , Cumartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI