20 Eylül 2018

CHP TOPLANTISINDA BASINI RAHATSIZ EDEN OLAY


CHP İl Danışma Kurulu, dün Orhan Gazi Kültür Merkezinde yapıldı. Yapılan İl Danışma Kurulunun yapıldığı salonun yarısının dolu olduğu dikkatlerden kaçmadı.

Danışma kurulu öncesi, partinin bazı  üyeleri ve eski yöneticilerinin toplantıya  sonradan katıldığı dikkatlerden kaçmadı.
Eski il Başkanı Oguz Can Curoğlu’nun Orhan Gazi Kültür Merkezi girişinde, bir grup partili ile sohbet ettiği dikkatlerden kaçmadı. Bu arada salonda diğer katılımcılar yerlerini almıştı.
Öte yandan toplantının başladıktan 20 dakika gibi bir sürenin ardından, CHP’nin eski ileri gelenlerinden İhsan Mahmutoğlu, Yaşar Erdem gibi ileri gelenlerin salona geldikleri dikkatlerden kaçmadı.
Toplantının açılış konuşmasını yapan Ayça Taşkent, önceki gün Diyarbakır Suruç’ta yaşanan patlamada hayatını kaybedenleri saygıyla andıklarını belirtti.
Ayça Taşkent’in konuşmasında, geçen seçim döneminde parti ile ilgili yapılan eleştirilerin, bundan sonra parti içinde bir aile ortamında yapılmasının uygun olduğunu söyledi.
Taşkent’in konuşmasının ardından, partililerin düşüncelerini ve eleştirilerini yapmaları için çağrıda bulundu. Konuşma yapmak isteyenlerin divana ismini yazdırmaları istenmesine rağmen , kimse başvuruda bulunmayınca, el kaldırarak söz alınabileceği divan tarafından belirtildi.
Bunun üzerine ilk olarak Şaban Koludra söz aldı. Koludra konuşmasına başladığı sırada, il Başkanı Taşkent, toplantının bir aile içi toplantı olduğunu belirterek, basın mensuplarını dışarı çıkardı.
Bu durum basın mensuplarının tepkilerine neden oldu.
22 Temmuz 2015 , Çarşamba Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da OkuduGAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI