17 Haziran 2019

UNCUOĞLU: VATANDAŞLAR İZLESİN ONA GÖRE KARAR VERSİN


Vatandaşların koalisyon kurma çalışmalarını iyi izlemesini isteyen Uncuoğlu, “Vatandaşlarımız iktidar ortağı olacak bir siyasi partinin takınması gereken tavırların kimde olup olmadığını görsün. Ona göre karar versin” dedi

AKP Adapazarı 31.İlçe Danışma Meclisi yapıldı. AKM’de yapılan toplantıya AKP Milletvekili Recep Uncuoğlu, Adapazarı Belediyesi Başkanvekili Erol Aydın, AKP Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak ve teşkilat üyeleri katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan AKP Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, gündemle ilgili değerlendirmede bulundu. IŞİD’le devam eden çatışmalarla ilgili konuşan Başkan Ak, “Terörden nemalananlar bizim barış ortamımızı kıskanıyorlar. Çünkü 13 yılda Ak Parti sayesinde sağlanan huzurun ülkemizi hangi noktalara getirdiğine şahit olduk” diyerek, “Güçlü Türkiye’den rahatsız olan şer güçler, ülkemizdeki kardeşliği baltalamaya çalışıyorlar ama bunu başaramayacaklar. Çünkü biz buna izin vermeyeceğiz.” ifadelerini kullandı.

ÇALIŞMALAR
Adapazarı Belediye Başkanvekili Erol Aydın da danışma meclisinde yaptığı konuşmada belediyenin çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulundu. Seçim sonrasında ORKÖY’lerin de bağlanmasıyla hizmet alanlarının genişlediğini söyleyen Aydın, “Belediyemizin asli görevlerinin aynında spora eğitime ve sosyal etkinliklere de önem veren bir anlayışla hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu yıl kuzey bölgelerimizde 28 mahallemizi sıcak asfalt ile buluşturma çalışmalarımız tüm hızıyla sürmekte. Yaklaşık 100 bin ton asfalt serimi yapılacak. Bunun yanında park bahçeler müdürlüğümüzün çocuk parkı bakımları devam etmekte. 10 adet spor sahamızın ihalesi yapıldı. Çim biçme ve sulama işleri sürüyor. 46 adet çocuk parkımız tel çitle çevrildi. 700 çocuğumuz için de farklı branşlarda kurs açtık” dedi.

MESAJI ALDIK
AKP Milletvekili Recep Uncuoğlu ise terörü lanetleyerek başladığı konuşmasında, “
Gayemiz Yeni Türkiye’yi temelden inşa edebilmekti. 7 Haziran seçimleri 2023 hedeflerine Türkiye’yi ulaştıracak, değişimi dönüşümü sağlayacak en önemli seçimdi ne yazık ki Ak Parti tek başına iktidar olamadı ancak biz milletin verdiği mesajı aldık ve o mesajın gerekliliklerini yerine getirecek olan yine biziz dedik. Çünkü milletin partisi biziz.” dedi. Koalisyonla ilgili konuşan Uncuoğlu, “Bütün partiler koalisyona ilişkin tavırlarını aşağı yukarı ortaya koydu. Biri hiçbir şekilde koalisyon ortağı olmak istemediğini ifade etti. Sözüm ona çok sağduyulu davranacaklarını iddia ederken aradan bir gün geçmiyor yepyeni kırmızı çizgilerle karşılaşıyoruz.”dedi.

TERÖR
Konuşmasında vatandaşlara çağrıda bulunan Uncuoğlu, “Bu koalisyon kurma çalışmalarının tamamını vatandaşımız bir izlesin. Kimin duruşunun ne olduğunu, kimin hangi noktada fedakarlık ettiğini ve iktidar ortağı olacak bir siyasi partinin, takınması gereken tavırların kimde olup olmadığını görsün. Ona göre karar versin” dedi. Terör faaliyetleriyle ilgili konuşan Uncuoğlu, “Bugün Türkiye’yi ayrı bir cendereye sıkıştırmak, önüne yeni cepheler açmak ve bu cepheler üzerinden de algı operasyonlarına kalkışıldığını görüyoruz. Benim teröristim öteki teröristten daha iyidir diyebilecek ve PKK terörünü kınayamayacak sözüm ona batıda, barış güvercinleri uçuran siyasi partilerin bugün takındıkları tavırları görüyoruz.”dedi. Yapılan konuşmaların ardından toplantı toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.
Tuğçe AĞIRLAR
26 Temmuz 2015 , Pazar Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI