16 Ekim 2018

Fedakarlık göstermediler


Fedakarlık göstermediler

Orman Bölge Müdürlüğü lojmanlarının boşaltılmamasına veryansın eden AKP Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, '400 yataklı modern hastanenin yapımı için lojman sahiplerinin fedakarlık göstermemesi, yıllar boyunca içimde bir uhde olarak kalacak.' dedi.

Zaman kaybı
AKP Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, tatilini ilimizde geçirirken bir dizi ziyaretlerine de devam ediyor. Önceki gün Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret eden Ayhan Sefer Üstün, 400 yataklı eğitim ve araştırma hastanenin yapımı için Orman Bölge Müdürlüğü lojmanlarının boşaltılmamasına tepki gösterdi. Üstün, 'Bu lojmanların boşaltılması için mahkemenin verdiği süre bitti. Ama ne yazık ki lojmanlar boşaltılmadı. Biz isterdik ki mahkemeye intikal etmeden bu olayı halledelim. Ama maalesef olmadı. Lojman sahipleri hastanenin yapım süresini uzatmışlardır ve Sakarya'yı zaman kaybına uğratmıştır.' ifadesini kullandı.

Fedakârlık
Lojman sahiplerinin hiçbir fedakârlık yapmadığını ifade eden Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, 'Biz 400 yataklı modern bir hastaneyi ilimize kazandırmak için uğraştık. Şimdi yapılması için tek engel lojmanların boşaltılması. İlimize 400 yataklı modern bir hastane yapılmamışken lojman sahiplerinin, 'Biz çadırda yatmaya bile razıyız' demesini beklerdik. Hâlbuki biz kendilerine konutta verdik. İlimize modern bir hastanenin yapılması için hiçbir fedakârlık yapmamıştır. Maalesef fedakârlıklarını göremedik. Bu olay yıllar boyunca içimde uhde olarak kalacaktır.' dedi.
22 Ağustos 2008 , Cuma Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI