15 Ağustos 2018

İSEN: GEÇMİŞ BELEDİYE BAŞKANLARI DURUMDAN UTANMALI


Geyve’yi ziyaret eden AKP Milletvekili Mustafa İsen, halkın çektiği sıkıntıları bildiğini belirterek, “Geçmiş dönemlerde ilçede belediye başkanlığı yapanların bu durumdan utanması lazım. Onlar bu şehrin alt yapısına bigane kaldılar” dedi.

AKP Milletvekili Mustafa İsen, seçim çalışmaları kapsamında Geyve’yi ziyaret etti. İsen’e ziyaretlerinde AKP İlçe Başkanı Muhittin Irmak, İlçe Kadın Kolları Başkanı Aynur Gökdemir, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Faruk Koç ve belediye meclis üyeleri eşlik etti. İsen ilk olarak Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’yı makamında ziyaret etti. Kaya ilçede yürütülen hizmetler ile ilgili olarak Milletvekili İsen’e bilgi verdi.
NASİP
Geyvelilerin çektiği sıkıntıların farkında olduğunu belirten İsen, “Geçmiş dönemlerde ilçede belediye başkanlığı yapanların bu durumdan utanması lazım. Görev yaptıkları dönemlerde bu şehrin alt yapısına bigane kalmaları ve sıfır altyapı ile bugünlere gelinmiş olması biraz utanılması gereken bir durum. Yapılan bu çalışmalar ile Geyve'nin 40 - 50 yıllık ihtiyacı giderilmiştir. Bundan sonra oluşacak sorunlar, ufak tefek müdahaleler ile çözülür. Bu hizmette Başkan Kaya'ya nasip oldu” dedi.
TÜRKİYE
1 Kasım seçimlerinin hayati öneme sahip olduğuna dikkat çeken İsen, “Hayatın olduğu her yerde sorun vardır. Az vardır çok vardır. Yarın neler ile karşılaşacağımız hiç belli değil. Bu seçimde masaya Türkiye koyuluyor. Devletlerin hayatlarında farklı dönemler vardır, yol ayırımları vardır. Bu seçimde bir yol ayrımına gidiyoruz. Küskünlerin gönüllerini alarak halkaya katmak zorundayız. İstiklal Savaşında kullanılan bir ifade vardı. Bu seçim kelimenin tam anlamıyla hayati bir seçim. Türkiye için hayati bir seçim” dedi.
HEYET
İsen ve beraberindekiler daha sonra Geyve Kaymakamı İlyas Memiş’i ziyaret etti. Kaymakam Memiş, kendisini tanıttıktan sonra yapımına başlanılacak olan yeni Hükümet Konağı ve Adliye Sarayı ile ilgili bilgiler verdi. İsen daha sonra İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünü, İlçe Sulama Birliği’ni, İlçe Ziraat Odası’nı da ziyaret etti. İsen ziyaretler sırasında kurum ve kuruluşların sıkıntılarını dinledi. İsen, gösterilen misafirperverlikten ötürü teşekkür etti.

Geyve’de sendikacıları dinledi
Geyve’de sendikacılarla bir araya gelen AKP Milletvekili Mustafa İsen, “Türkiye bir yol ayrımında. 15 yıldan beri yükselen bir grafiğimiz var çok şükür.  Bu seçimin önemini görerek hareket edelim” dedi.AKP Milletvekili Mustafa İsen, Geyve’de bulunan sendika temsilcileriyle yemekte buluştu. Akkayalar Lokantası’nda düzenlenen toplantıya Memur-Sen İl Başkanı Ahmet Öksüzoğlu, Diyanet-Sen Temsilcisi Alaattin Taç, Eğitim Bir-Sen Temsilcisi İbrahim Özkan, Bem Bir-Sen Temsilcisi Osman Çankaya, Büro-Sen Temsilcisi Ömer Bozbaş, Sağlık-Sen Temsilcisi Saim Kırmızı ve sendika yöneticileri katıldı.
ÇOK PARA
Toplantıda Milletvekili İsen’e, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, AKP İlçe Başkanı Muhittin Irmak, Kadın Kolları Başkanı Aynur Gökdemir, Gençlik Kolları Başkanı Faruk Koç ve partililer de eşlik etti.  Memur Sen Şube Başkanı Ahmet Öksüzali yemekte yaptığı konuşmada, “Yapılan en son görüşmelerimizde 2016 ve 2017 yılları için güzel kazanımlar elde ettik. Bundan da mutluyuz. Çok paramızın olmasından ziyade ülkemizin huzur içinde olması önemli. Ücret sendikacılığından çok hizmet sendikacılığına önem veriyoruz” dedi.
YOL AYRIMI
Sendikacıların sorunlarını dinleyen Milletvekili İsen ise, “Toplumların tarihlerinde böyle yol ayrımları denebilecek dönemler ortaya çıkabilir. Bazen de düz giden çizgiler veya inişler çıkışlar olur. 7 Haziran seçimi ortaya bir karmaşa çıkardı, sorun çözülmedi. Türkiye bir yol ayrımında. 15 yıldan beri yükselen bir grafiğimiz var çok şükür. Bu seçimde inşallah grafik yükselmeğe devam edecektir. Bu seçimin önemini görerek hareket edelim. Biz inanıyoruz ki doğru bir hareketin içindeyiz peşindeyiz” dedi.
4 Ekim 2015 , Pazar Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da OkuduGAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI