20 Haziran 2019

ÖMÜR KALKAN: SALDIRIYI YAPANLAR HEDEFLERİNE ULAŞAMAYACAK


Türk Ulaşım Sen Sakarya Şubesi Başkanı Ömür Kalkan ve yönetimi, Ankara’da ki bombalı saldırıyı tepki göstermek adına açıklama yaptı. Kalkan, saldırıyı gerçekleştirenlerin hedeflerine ulaşamayacaklarını belirtti.

Türk Ulaşım Sen Sakarya Şube Başkanı Ömür Kalkan  Türk Kamu-Sen adına yaptığı açıklamada, saldırıda 95 kişinin hayatını kaybetmesinin 80 milyon Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının yüreklerini yaraladığını söyledi. Masum birinin yaşama hakkına müdahale edilmesini asla kabul edemeyeceklerini belirten Kalkan, “Askere, Polise kurşun sıkan, pusular kuran, sivil vatandaşların canına kast edenler  aynı gücün piyonlarıdır. Türk Kamu-Sen olarak nereden gelirse gelsin, kime karşı gerçekleştirilirse gerçekleştirilsin, terörün her şekline ve türlüsüne lanet ediyoruz”  dedi.
BATAKLIK
Son iki ayda yaşanan olayların dikkate alındığında ülkemizin Ortadoğu bataklığı haline getirilmek istendiğini belirten Kalkan, “Başkent’te, Emniyet, MİT, Genel Kurmay Başkanlığı ve Cumhurbaşkanlığı gibi önemli kurumların bulunduğu bölgede  teröristlerin ellerini kollarını sallayarak tarihin en ağır saldırısının nasıl gerçekleştirildiğinin sorgulanması gerekmektedir” şeklinde konuştu.
HEDEF
Milletin böyle bir terör saldırısına maruz kalırken, istihbarat ve güvenlikte sorumlu olan yetkililerin onurlu bir özeleştiri yaparak gereğini yerine getirmesi gerektiğini belirten Kalkan, “Türkiye Kamu-Sen olarak ülkemizde bu olaylara neden olan kişilerin emellerine ulaşamayacaklarını belirtiyoruz” diyerek açıklamasını tamamladı.
13 Ekim 2015 , Salı Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da OkuduGAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI