21 Ağustos 2018

HEM ÖĞRETİCİLERİ 2015-2016 EĞİTİM YILINI DEĞERLENDİRDİ


Karasu Halk Eğitim Merkezinin açtığı kurslarda usta öğreticilerle, HEM yetkilileri tarafından 2015-2016 eğitim yılının değerlendirilmesi yapıldı. Toplantıda öğrenci sayısının 8’den aşağı düşmesi halinde kursların kapatılacağı ifade edildi.

Karasu Halk Eğitimi Merkezi tarafından 2015-2016 eğitim öğretim döneminde açılacak olan kurslarla alakalı olarak bir toplantı düzenlendi. HEM. binasında gerçekleştirilen bu toplantıya tüm usta öğreticiler iştirak etti. Şube müdürleri Fikret Güldemir ve Halil Dursun tarafından tüm usta öğreticilere kurslarla alakalı olarak uyarı ve bilgilendirmeler yapıldı. Kursların başlangıç ve bitiş saatleri ne harfiyen uyulması istendi. Kurslara katılan öğrenci sayısının sekizin altına düşmemesi gerektiğinin de ifade edildiği toplantıda, yeterli kursiyer sayısının altına düşenlerin kapatılmak zorunda kalacağı konusunda uyarıda bulunuldu.
EN İYİ ŞEKİLDE
Bu kurslar sayesinde çocuk ve gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak kalmalarının yanı sıra, yurt dışında katıldıkları yarışmalarda şampiyonluklar kazanarak ülkemizi en iyi şekilde temsil edildiği belirtilirken, özellikle Karasu H.E.M. Müdürü İlhan Garip’in kafile başkanlığını yaptığı “Kuzeyin Yıldızları” Halk Oyunları Ekibinin Gürcistanda gerçekleştirilen festivalde şampiyon olmalarının sevindirdiği vurguladı. Bu kurslardaki başarıların diğer tüm kurslara da iyi bir örnek teşkil ettiğini ifade eden şube müdürleri, benzerlerini tüm diğer kurslardan beklediklerini ve açılacak kurslar neticesinde muhakkak bir gösteri, yarışma ve sergi ile taçlandırılmasını istediklerini belirtti. Erol ÖĞÜT
13 Ekim 2015 , Salı Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da OkuduGAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI