20 Eylül 2018

GENÇ TÜMSİAD YÖNETİMİ TÜVASAŞ'I GEZDİ


Genç TÜMSİAD Yönetimi, TÜVASAŞ’ı gezdi. İş adamları, fabrikanın işleyişi ile ilgili detaylı bilgi aldı.

Genç TÜMSİAD Şube Başkanı Ahmet Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri TÜVASAŞ Genel Müdürü Hikmet Öztürk ve Genel Müdür Yardımcısı Cuma Çelik'i makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Öztürk, TÜMİSİAD yöneticilerine fabrikanın projeleri, kuruluş aşaması, işleyişi ve niteliği ile ilgili detaylı bilgilendirmede bulundu.

EKSİKLER
Genel Müdür Yardımcısı Cuma Çelik, “TÜVASAŞ, Sakarya'mız ve ülkemiz için büyük bir değerdir. Yapmış olduğu projeler ve çalışmalar ile ülkemize katma değer sağlamaktadır. Eksiklerimiz ve kendimizi daha çok geliştirmemiz gereken alanlar var. Bunları da zamanla iyileştireceğiz” şeklinde konuştu.

MEMNUNİYET
TÜVASAŞ ziyaretiyle ilgili değerlendirmede bulunan Genç TÜMSİAD Şube Başkanı Ahmet Yılmaz, “Bilmediğimiz birçok konu hakkında bilgi sahibi olduk. Fabrikanın işleyişi ve mal alımı gerçekleştirdiği KOBİ'lerle olan ilişkileri konusunda aydınlandık. TÜMSİAD ve Genç
TÜMSİAD olarak ortak gayemiz şehrimize ve ülkemize katma değer sağlayacak projelerde yer almak. Ahilik kültürünü kendine şiar edinmiş kobilerin ve genç girişimcilerin yetişmesini sağlamaktır. Görüyoruz ki TÜVASAŞ'ın da bu doğrultuda bir işleyişe sahip olması bizleri ziyadesiyle memnun etti” ifadelerini kullandı. Öte yandan TÜMSİAD üyeleri, TÜVASŞ ziyaretinin son derece faydalı geçtiğini belirtti.
29 Kasım 2015 , Pazar Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI