20 Eylül 2018

CEVAT KESER'İ KIZDIRAN YALAN HABER


Pamukova Belediyesi hakkında bazı internet sitelerinde, müfettişler tarafından yolsuzlukların soruşturulduğu yönünde yayınlanan haber Başkan Cevat Keser’i kızdırdı. Keser açıklama yaptı;

3 gün önce bir internet sitesinde yayınlanan ve daha sonra onu kaynak gösteren diğer internet sitelerinde Pamukova Belediyesi’nde müfettişlerin bazı yolsuzluk iddialarını soruşturduğu iddia edilmişti. Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser, söz konusu haberle ilgili şu açıklamayı yaptı:

Bazı internet sitelerinde Pamukova Belediyesi hakkında müfettişler tarafından 3 gündür incelemeler yapıldığı, tüm hesap, ihale ve sosyal yardımların mercek altına alındığı yapılan haber tamamen iftira, yalan ve asılsız olup hiçbir gerçeği yansıtmamaktadır.
Haber asparagastır ve kamuoyu nezdinde Pamukova Belediyesi’ni küçük düşürme, itibarsızlaştırma amacına yönelik servis haber niteliği taşımaktadır.

Sanki Pamukova Belediyesi’nde usulsüz bir takım işler yapılıyor algısı yaratarak bu haberi servis edenler, internet sitelerinde yayınlayanlar, haberciliğin sorgu ve araştırma evresini hiçe sayarak oturduğu yerden klavye haberciliği yapanlardır.

Belediyemizde ne şu an, ne de daha evvel bu yönde bir müfettiş sorgulaması olmamasına rağmen yapılan bu haberin art niyetli ve maksatlı olduğu şüphesi bizde ağır basmaktadır. Pamukova Belediyesi’nin büyük işleri, büyük yatırım ve projeleri birbir hayata geçirmeye başladığı bir dönemde, yapılan bu haber tarafımızda hayli manidar bulunmuştur.

Pamukova Belediyesi dün olduğu gibi bugün de ve bundan sonra da, yürürlükte bulunan yasa ve yönetmeliklere uygun bir şekilde, sosyal belediyecilik anlayışı doğrultusunda hizmetlerine devam edecek ve halkımızda heyecan uyandıran projelerini birbir hayata geçirecektir.
13 Ocak 2016 , Çarşamba Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da OkuduGAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI