22 Temmuz 2019

'SEAH DOKTOR LİSTESİ İNTERNETTE GÜNCELLENMİYOR'


Gazetemizi arayan bir okurumuz Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin doktor çalışma listesinin internet sitesinde güncellenmediğini belirterek şikayetini dile getirdi.

Okurumuz, “Mustafa Bey. SEAH doktor listelerinin her ayın ilk günü hastanenin internet güncellenmesi gerekiyor. Bazen bu güncellemeler ayın üçüncü ve dördüncü gününü buluyor maalesef. Ana dallar güncellense bile yan dallarda sıkıntı yaşanıyor. Doktorların hangi gün hangi poliklinikte hizmet vereceğini göremiyoruz.
Geçmişte bununla ilgili olarak Toyota Devlet Hastanesi’ne telefon açmıştım ve sıkıntı sona ermişti. Sizin aracılığınızla bu sefer derdimi SEAH’a iletmek istiyorum.
Algoloji ve Alerji gibi yan dalların güncellemelerinin yapılmaması büyük sıkıntı. Bazı bölümlerin güncellenmesi iki yıl önce yapılmış en son. Yenikent Devlet Hastanesi’nde hiç böyle bir sorun yaşanmıyor” dedi.
Evet okurumuzun böyle bir sıkıntısı var. Yetkililerden bir açıklama gelirse burada yayınlarız.
5 Şubat 2016 , Cuma Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI