21 Ekim 2018

HASAN ALİ ÇELİK TEKNOKENT'İ ZİYARET ETTİ


Sakarya Teknokent’i ziyaret eden Bakan Yardımcısı Çelik, yatırımcı ve imalatçıların teknolojik çözümlerle ilgili Teknokent’in kapısını çalması gerektiğini söyledi.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, Sakarya Teknokent’i ziyaret etti. Ziyarette SAÜ Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas, Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Özcan Keskin, KOSGEB İl Müdürü İsmet Yılmaz, OSB yöneticileri, sanayiciler, akademisyenler ile çok sayıda SAÜ’lü öğrenci de hazır bulundu. Sakarya Teknokent Genel Müdürü Prof. Dr. Tahsin Engin, Teknokent’in son 5 yıllık gelişim performansını rakamlarla anlattı.
TEKNOLOJİK ÇÖZÜMLER
Engin, Sakarya Teknokent’in 2015 yılında performans endeksinde en fazla yükseliş gösteren ikinci Teknokent olduğunu, Türkiye’deki 63 teknopark içerisinde 17’inci sıraya yükseldiğini belirtti. Teknokent’te verilen kokteyle de katılan Çelik, OSB temsilcileri, Ar-Ge firma sahipleri, akademisyenler ve öğrenciler ile sohbet etti. Firma yetkililerinden yürüttükleri projeler hakkında bilgi alan Çelik, Sakaryalı yatırımcı ve imalatçılara seslenerek, “Yazılım olsun donanım olsun, Sakarya Teknokent’te aradığınız tüm teknolojik çözümleri bulabilirsiniz. Çözümü önce buralarda, Sakarya’mızda ve bölgemizde arayın” dedi.
10 Mart 2016 , Perşembe Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI