18 Ekim 2018

CMSBL'Lİ MERVE YILMAZ BAHÇEŞEHİR'Lİ OLDU


Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi öğrencisi Merve Yılmaz, Bahçeşehir Üniversitesi PDR ve ekonomi Bölümlerine tam burslu olarak davet edildi.

TAM BURSLU
Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi öğrencisi Merve Yılmaz, lise hayatı boyunca okulda kazandığı performansları ve entelektüel donanımıyla, Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden biri olan Bahçeşehir Üniversitesi’ne tam burslu olarak girmeye hak kazandı. CMSBL öğrencisi Merve Yılmaz, Bahçeşehir Üniversitesi’nin düzenlediği “ApplyBau” bursuna yaptığı başvuru ve bir dizi mülakat neticesinde üniversitenin PDR ve Ekonomi bölümlerinin ikisine de tam burslu olarak davet edildi.
TEBRİK ETTİ
İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi’ne yaptığı bir ziyarette, sınavsız ve tam burslu olarak üniversiteye girme başarısını gösteren Merve Yılmaz’ı ve öğretmenleri tebrik ederek; “Üniversite sınavı puanıyla değil, lise performansıyla ve lise hayatı boyunca edindiği birikimleriyle Türkiye'nin güzide üniversitesinden birine yerleşme başarısı gösteren öğrencimizin Sakarya'ya eğitim bağlamında kazandırmış olduğu prestij bir hayli önemlidir. okulumuzu ve öğrencimizi bu başarısından dolayı tebrik ediyorum” dedi.
7 Mayıs 2016 , Cumartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI