22 Nisan 2019

ATATÜRK SANAYİSİ'NDE YÖNETİM YENİLENDİ


Atatürk Sanayi’nin yeni yönetim kurulu belirlendi. Sanayi Yönetim Kurulu başkanı Ömer Bayrak olurken, önceki gün yapılan seçimlerde üç aday yarıştı

Atatürk Sanayi Sitesi yönetim kurulu seçimleri yapıldı. Geçtiğimiz günlerde yapılan seçimlerde, yönetim kurulu için üç aday yarıştı. Şakir Ayvaz, Ömer Bayrak ve Muhammet Kalyoncu’nun yarıştığı seçimlerde  Ömer Bayrak’ın listesi oy çokluğu ile seçilerek göreve geldi. Seçimlerin ardından değerlendirmede bulunan Atatürk Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Bayrak, seçimlerin demokratik bir ortamda gerçekleştiğini ifade etti. 
ESNAF İLGİLİ
Yapılan seçimlere katılım gösteren tüm esnafa ve üyelerine gösterdikleri ilgiden ötürü teşekkür eden Bayrak, “Sanayimizin var olan sorunlarının çözümü için göreve geldi. Öncelikli sorunlarımız arasında, otopark, yol, aydınlatma ve kanalizasyon problemleri var. Bu problemlerin giderilmesi amacıyla göreve talip olduk. Üyelerimiz bizi teveccüh etti. Bizde talip olduğumuz bu görevi layıkıyla yerine getireceğiz” şeklinde konuştu.
PROTOKOL
Ramazan ayı içinde protokol ziyaretlerine başlayacağını belirten Bayrak, “Gerçekleştireceğimiz bu ziyaretlerden sonra, ilgili yerlerle yapacağımız görüşmelerin ardından bayramın ardından sorunların çözümü için çalışacağız. Sanayimizin örnek olması için çalışacağız” dedi. Bayrak, eski başkanı Talat Karabaş’ı da rahmetle andığını belirtti.  Atatürk Sanayi Sitesi Koruma Derneği yönetimi ise şu isimlerden oluşuyor: Recep Meral, Mustafa Taspınar, Nevzat Atman, Sebahattin Aslan. Denetim Kurulu: Hasan Bıçkın, Bülent Tanış, Oktay Topallar. Serkan Özay
6 Haziran 2016 , Pazartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI