19 Ağustos 2018

AKYAZI ANADOLU LİSESİ'NDE 19. PİLAV GÜNÜ


Akyazı Anadolu Lisesi mezun ve öğrencileri 19’uncu pilav gününde buluştu. Okul Müdürü Fahri Küt, pilav günün bir geleneğe dönüştüğünü belirterek, “Bu geleneğe artık öğrencilerimiz sahip çıkmalı. Bizlerin de desteğiyle kendileri yapmalı” dedi

Akyazı Anadolu Lisesi mezun ve öğrencileri okulun ilk müdürü Ergün Öztürk tarafından başlatılan 19’uncu Pilav Günü’nde bir araya geldi. Pilav gününe öğrencilerin dışında AKP 25’inci dönem milletvekili Ali İnci, okul yönetimi, öğretmenler ve bugüne değin görev alan eğitimciler katıldı. Okul Müdürü Fahri Küt yaptığı konuşmada pilav gününe katılan herkese teşekkür ederek, “Bu geleneğe artık öğrencilerimiz sahip çıkmalı. Bizlerin de desteğiyle kendileri yapmalı” dedi.
SIFIRCI COŞKUN
Mezun öğrenciler adına konuşan Engin Meydan, “Bizler Akyazı Anadolu Lisesi’nden mezun olmanın gururunu yaşıyoruz. Yaşamaya da devam edeceğiz. Burada müthiş bir birliktelik, arkadaşlık ve dostluk elde ettik. Ben şahsım ve arkadaşlarım adına başta Sıfırcı Coşkun hocamız ve bize emek veren tüm hocalarımızı saygı ile anıyor, ellerinden öpüyorum” dedi.
GELENEK SÜRMELİ
Okula yıllarca müdür yardımcısı olarak hizmet veren Hasan Şanlı da konuşmasında, “Akyazı’da bu kadar uzun süreli hiçbir kurumun yapamadığı bir geleneği sürdüren Anadolu Lisesinin tüm öğrencilerini ve diğer davetlileri sevgiyle selamlıyorum. Aradan yıllar geçtikten sonra yurdumuzun çeşitli yörelerinde başarılı birer fert olarak hem Akyazı ve hem de okulumuzu en iyi şekilde temsil eden siz öğrencilerimi de burada görmekten dolayı mutlu olduğumu ifade etmek isterim” dedi.
ÖNEMLİ BİR BAŞARI
Törende son konuşmayı AKP 25’inci dönem milletvekili Ali İnci yaptı. İnci, kendisinin de yıllarca öğretmenlik yaparak buralara gelen bir eğitimci olduğunu söyledi. Okulun başarılarını yakından izlediğini ve elde edilen Türkiye 14’üncülüğünün önemli bir başarı olduğunu belirten İnci, “Bu başarının kolay elde edilmediğini biliyorum. Dolayısı ile emeği geçen herkesi kutluyorum. Özel gününüzde sizlerle birlikte olmaktan mutlu olduğumu belirtmek istiyorum şeklinde konuştu. Konuşmaların sonrasında birlikte pilavlar yenildi. Öğrenciler guruplar halinde sohbete dalarak anılarını tazelediler.
11 Temmuz 2016 , Pazartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da OkuduGAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI