22 Temmuz 2019

EROL DEMİR: HAİNLERİN CEZALANDIRILMASINI İSTİYORUZ


Türkiye Muharip Gaziler Derneği Sakarya şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Erol Demir, dernek adına yaptığı açıklamada kutsal üniformalarda TSK içine sızmış hainlerin cezalandırılmasını istediklerini belirtti.

AÇIKLAMA
Türkiye Muharip Gaziler Derneği Sakarya şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Erol Demir basın açıklaması yaptı.   Erol Demir basın açıklamasında  Türkiye Cumhuriyetin meşru rejimini cebir ve şiddet uygulamak suretiyle değiştirmeye çalışan darbe girişimini şiddetle lanetlediklerini belirtti. Demir yaptığı yazılı açıklamada  mensubu olmaktan onur duydukları Türk Silahlı Kuvvetlerinin içine sızmış ve kendileri için kutsal olan üniformaların altına gizlenmiş bu hain teröristlerin en ağır şekilde cezalandırılmasını beklediklerin belirtti.
SAVUNACAĞIZ
Demir şöyle devam etti, “ Bizler bu vatanımız, milletimiz ve değerlerimiz uğruna ölümü göze almış şanlı tarihimizden aldığımız güçlü gaziler olarak, milletine savaş açan bu hainlerin karşısında onurlu duruşumuzla sürdüreceğiz.    Demokrasiye olan inancımızı asla kaybetmeden gövdemizi aziz milletimiz için siper etmeye hazırız. Bizler bu vatanı milli birlikle kurduk mili birlikle savunmaya devam edeceğiz.   Gaflet, dalalet ve hıyanet içinde olan bu teröristlere karşı mücadele başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın emrinde olduğumuzu kamuoyuyla saygıyla paylaşıyoruz.” Erol ÖĞÜT
27 Temmuz 2016 , Çarşamba Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI