23 Ekim 2018

ALTYAPIDA HALKIN GÖRÜŞLERİ ALINACAK


Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, SASKİ 2017-2021 Stratejik Planı hazırlık çalışmalarını başlattıklarını duyurdu. Yapılacak bu çalışmada vatandaşların görüşleri ağırlık basacak.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, şehrin altyapı geleceğini vatandaşla birlikte belirleme hedefi ile yeni bir anket çalışması başlatıldığını söyledi. Toçoğlu ankete SASKİ kurumsal internet sayfası üzerinden ulaşılabileceğini ekleyip, tüm vatandaşları ankete katılmaya davet etti. Büyükşehir olarak insan odaklı çalışmadan taviz vermediklerini belirten Toçoğlu, belediyenin han tür projesi olursa olsun ilgili kesim ve kamuoyunun görüşlerine önem verdiklerini söyledi.
STRATEJİK PLAN
Toçoğlu, TÜİK’in son raporlarına göre ilimizin 81 il arasında bazı kriterler gözönüne alınarak birinci ilan edildiğini hatırlatarak, “16 ilçede altyapı ve içmesuyu konusunda çok ciddi çalışmalarımız var. İçmesuyu arıtma tesisleri, atıksu arıtma tesisleri, su depoları, barajlar, enerji santralleri, çelik isale hatları, yağmursuyu hatları ve daha sayamadığım birçok başlıkta hizmetimiz mevcut. Şuan bu alanda 2017-2021 Stratejik Planı için verileri toplamaktayız. Gerek hemşerilerimizin gerekse işbirliği içerisinde olduğumuz kurumların görüşlerini almak, beklentilerini tespit etmek, mevcut hizmetlerde iyileştirilmesi gereken noktaları belirlemek amacıyla anket çalışması başlatmış bulunuyoruz. Tüm vatandaşlarımızı ankete katılmaya davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.
17 Ağustos 2016 , Çarşamba Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI