16 Temmuz 2019

FERİDUN CANBAZ SÜRÜCÜLERİ YOĞUNLUK KONUSUNDA UYARDI


Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şakir Feridun Canbaz, bayram tatili boyunca karayollarında yaşanacak trafik yoğunluğuna karşı sürücüleri kurallara uymaya çağırdı.

Ülkemizde özellikle de dini bayram tatillerinde, karayollarında trafik yoğunluğunun büyük oranda arttığını aktaran Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şakir Feridun Canbaz, aşırı hız, dikkatsizlik ve kurallara uymama nedeniyle meydana gelen kazalar yüzünden yolların adeta kan gölüne döndüğüne dikkat çekti.
KAN GÖLÜ 
Başkan Canbaz, “Bayramlar, matemleri değil, mutluluk ve sevinçleri paylaştığımız günlerdir. Bayramda trafik kazaları yüzünden acıları değil, kurallara uyarak, kazasız yolculuk geçirip, sevdiklerimizle kucaklaşıp, sevinçleri yaşamalıyız. Lütfen, trafik canavarı olmayalım. Trafik kurallarına  uyalım, aşırı hız yapmayalım ve emniyet kemerimizi takalım. Trafikte kuralsızlık felakettir. Ne sizin canınız, ne de başkalarının canları yanmasın. Sürücülerimiz, yoğunlaşan bayram trafiğinde her zamankinden daha fazla dikkatli araç kullanmalı, yol yapım ve onarım çalışmalarına trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeli” dedi.
12 Eylül 2016 , Pazartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI