23 Temmuz 2019

'SANAYİ KAVŞAĞINDAKİ DİLENCİ TRAFİĞE ZARAR VERİYOR'


Gazetemizin Whatsapp İletişim Hattı’na ulaşan bir okurumuz Modern Sanayi Kavşağı’nda araçlardan para isteyen bir vatandaştan şikayetçi oldu.

Okurumuz, “Mustafa Bey geçen gece eşimle birlikte oradan geçerken gördük bu adamı. Kavşakta bekliyor. Elinde bir pankart var. Üzerinde, “7 ve 9 yaşındaki çocuklarım için yardım topluyorum” yazıyor. Işıklarda duran her arabanın yanına gidiyor.
Çocukları için mecbur olduğunu belirtiyor. Araçlarla sohbet ettiği için trafiği de tıkıyor. Allah korusun bir araba çarpacak. Yetkililerin bence bu adamı oradan uzaklaştırması gerekiyor.
Allah kimseyi muhtaç etmesin ama ışıklarda beklediği için trafik alt üst oluyor. Bir yetkililere duyurursanız gerçekten çok iyi olur. Belki adam gerçekten ihtiyaçlıdır ve bir hayrımız dokunur” dedi.
26 Eylül 2016 , Pazartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI