23 Temmuz 2019

ŞEHRİN GÖBEĞİNDE ALEMCİLERİN MEKANI


Gazetemizin elektronik posta gönderen bir okurumuz eski Otogar arazisinin önünde bulunan ve Güllük Camii yanında bulunan boş alanla ilgili şikayetlerini dile getirmiş.

Okurumuzun gönderisi şöyle:
Mustafa Bey ben sizin köşenizi takip etmeye gayret ediyorum. Sizin için iki fotoğraf çektim. Biz Güllük Mahalle sakinleriyiz. Daha önce belki yazmışsınızdır. Ben kaçırmış olabilirim.
Bizim burada bulunan boş alanda maalesef gece her türlü rezillik meydana geliyor. Ben sizin için çektiğim alkol kutularının fotoğraflarını atıyorum.
Buraya maalesef insanlar geliyor ve gece alkol alıyorlar. Oradan geçmeye çalışan insanlar çok büyük rahatsızlık duyuyor.
Önceki cumartesi gecesi bir arabanın arkasında insanlar içti ve bütün gece oynadı. Bütün gece çalan müzik eşliğinde bölgede onların rezilliklerini dinledik.
Ön tarafı panolarla kaplı oluyor ve kamyonlar park ediyor. Kamyonların arkasında da araçlar çekiyor ve içiyor. Emniyet denetimlerini sıklaştırmalarını istiyoruz. Petrolün arka tarafında karanlık bölgede insanlar yürüyerek evlerine bile gidemiyorlar” diye yazmış.
Biz buradan yetkililere iletmiş olalım.
27 Eylül 2016 , Salı Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI