23 Temmuz 2019

GAR MEYDANI'NA ELEŞTİREL BAKIŞ


Gazetemizin Whatsapp İletişim Hattı’nın müdavimlerinden Salim Tüter, Gar Meydanı ile ilgili eleştirilerine bize yollamış.

Okurumuz, “Gördüğüm zaman ilgisiz kalamıyorum Mustafa Bey. Huyum bu vazgeçemiyorum. Her gün onlarca kez Gar Meydanı’ndan Kent Meydanı’na geçerim. Gar Meydanı’nda gördüklerim beni resmen çıldırtıyor.
Oralarda toplanan Suriyeliler çöplerini ve çekirdeklerini yere atıyor. Ekobislerini havuz kenarına bırakıyorlar. Su şişelerini havuza atmak için yarış bile yapıyorlar. Uyardığınız zaman neyle karşılaşacağını belli değil. Çoğu belki size bile diklenebiliyor. Bu konuyla ilgili olarak hususi Zabıta’ya gittim. Kendilerinin karışmadığını söylediler. Bana, “Bu konuyla ilgili Polis ilgileniyor. Polise git” dediler. İşte böyle Mustafa Bey yani Adapazarı Allah’a emanet. Bu şikayetlerimi derleyip toparlayıp yayınlarsan belki bir ilgilenen çıkar” diye yazmış.
Salim Amca’nın yazdıkları böyle. İlgililere iletmiş olalım.
2 Ekim 2016 , Pazar Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI