23 Temmuz 2019

İKİ HATTIN SAATLERİNDEN VATANDAŞ ŞİKAYETÇİ


Gazetemizi arayan okurlarımız 14 ve 20 numaralı hatlarda saatlerin değiştirilmesinin kendilerini olumsuz etkilediğini ifade etti.

Okurlarımız, “Mustafa Bey biz 14 numara Gar Meydanı-Ulu Sokak ve Bahçelievler hattı ile 20 numara Kent Meydanı-32 Evler Hattı’nı kullanıyoruz.
Büyükşehir Belediyesi yetkilileri otobüslerimizin sefer saatlerini değiştirdi. Bu yeni saatlerle ne işe ne de okula yetişmek imkansız.
Yetkililere sıkıntımızı ilettiğimizde olumsuz yanıt aldık. Yapacakları bir şeylerinin olmadığını söylediler. Bir de sizin aracılığınızla sesimizi çok kıymetli Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’na duyurmak istiyoruz.
Ne olur hatları eski haline getirin. Onlara bir önerimiz var. Ne olur eski yolcu sayısı ile yenisini karşılaştırsınlar iki hat için.
Eğer yeni tarifelerde daha çok yolcu olduğunu ortaya çıkartırlarsa hiç sesimizi çıkarmayacağız. Ancak kimse yeni saatlerde otobüse binemiyor. Şikayetimizi dile getirdiğiniz izin çok seviniriz” dedi.
Evet okurumuzun anlattıkları böyle. Yetkililere iletmiş olalım. 
12 Ekim 2016 , Çarşamba Bu haber toplam 0 defa okundu.

Habere yazılan yorumlar

Tarih : 25 Eylül 2017 , Pazartesi

şeyma

Aynı işkence 22-A otobüsünde de yaşandığı gibi aynı güzergaha gidecek olan 2 otobüsün yarım saat durakta bekleyip 5 dk arayla kampüse kalkış yapması da cabası. 21-A ve 22-A'nın bütün yolcuları durumdan şikayetçi ayrıca bu şekilde otobüsler bomboş gidiyor birçok yolcu işe yetişemeyeceği için yarım saat bekleyemiyor. Bunlarıda duyuyrursanız belki bu soruna bi çözüm bulunur.

Tarih : 30 Kasım 2016 , Çarşamba

Karaman Sakini

Sadece o hatlar değil ki 21-A ve 21-B nin saaleri de değişti. Karamandan kampüse gitmek her sabah işkence gibi. Sabah 21A saat 06:40 gibi karamandan geçiyor, 07:10 gibi kent meydanında oluyor, saat 07:40 a kadar kent meydanında yatıyor. Yarım saat bu milleti bekletmenizin ne anlamı var ki. Karaman da oturan biri olarak bu beklemelerde yaşadığım mağduriyetten dolayı hakkımı bu belediyecilere helal etmiyorum bilesiniz. Otobüs şoförleri bile utanarak söylüyor yarım saat bekleme var kusura bakmayın bizde emir kuluyuz diye.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI