24 Temmuz 2019

SATSO KOROSU'NUN KONSERİ BÜYÜLEDİ


Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Türk Müziği Topluluğu tarafından Sakarya Üniversitesi Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen Kış Konseri, davetlileri büyüledi. Yoğun katılımla gerçekleşen programda toplam 20 eser seslendirildi.

Türk müziğine gönül vermiş amatörlerden oluşan Türk Müziği Topluluğu, SATSO bünyesinde hazırladıkları repertuarla musiki severlerin karşısına çıktı. Sakarya Üniversitesi Kongre Merkezi 1 nolu Kongre Salonda düzenlenen Kış Konseri yoğun katılımla gerçekleştirildi. Sakarya Ziraat Odası Başkanı Hamdi Şenoğlu, SATSO Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda üniversite öğrencisi ile birlikte musiki severler katıldı. 20 eserin seslendirildiği Kış Konseri davetlileri büyülerken konser sonrası Şef Öğretim Görevlisi Hamdi İtil ve koro ayakta alkışlandı.
TOPLAM 50 KİŞİ
Ahmet Arslan, Ahmet Şeker, Ahmet Yazıcı, Aydın Özdemir, Berrin Kahraman, Binnur Aynacı, Cahit Güneş, Canya Demirkol, Ceyda Tüfekçioğlu, Elif Otay, Eray Özer, Esvetnur Otay, Fidan Özcan, Gülay Keskin, Güzin Arancı, Habil Akalın, Hilmi Taşvuran, İlhan Şahin, İlim Aydoğan, Kenan Certel, Meliha Yazıcı, Melisa Çiçekfidan, Münevver Yağız, Nafiye Bölükbaşı, Nagihan Erol, N.Kemal Gürsakarya, Nurcan Tezcan, Pelin Taşkın, Rabiye Arslan, Salih Yılmaz, Selçuk Sakaoğlu, Sevilay Şentürk, Sinan İlyas, Sunay vurgun, Şahin Üstün, Şefika Turnuk, Şükran Başalp, Turhan Tunçat, Uğur Ercenk, Vecehat Koç, Yasemin Çiftçi ve Yaşar Kazancı’dan oluşan Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası Türk Müziği Topluluğu’na klarnette Öğr. Gör. Metin Gülsün, Kanun’da Öğr. Gör. Tuncay Kardaş, Ud’da Nesin Özüpek, Keman’da Hasan Çizmelioğlu, Tanbur’da Burak Eyisoy, ritim sazlarda ise Hasan Öz ve Serkan Kardaş eşlik ederken Şef Öğretim Görevlisi Hamdi İtil’de izleyicilerden tam not aldı. R. Kaan Oktar

 
28 Aralık 2016 , Çarşamba Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI