16 Ekim 2018

TÖRE'DEN İLK ZİYARET YENİKENT HALK EĞİTİM MERKEZİ'NE


İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Pervin Töre, ilk ziyaretini Yenikent Halk Eğitim Merkezi’ne yaptı. Töre, kurslara katılımın yüksek olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi

İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, ilk ziyaretini Yenikent Halk Eğitim Merkezi’ne gerçekleştirdi. Kursları gezen Töre, faaliyetleri çok beğendiğini ifade etti. Yaşam boyu öğrenmeyi ilke edinmiş, vatandaşlarımızın el becerilerini geliştirmek ve aile bütçelerine katkı sağlayabilmek amacıyla katıldıkları mesleki kurslardaki başarının örgün eğitimde de yakalanması hedefinde adımlar atacaklarını ifade eden Töre, “Mesleki ve teknik eğitim alanlarında okul-sanayi işbirliğini çok daha sağlam temeller üzerine oturtacağız. Öğrencilerimizin yaparak, yaşayarak öğrenmelerine yönelik somut adımlar atacağız. Sanayi yatırımlarının büyük hız kazandığı ilimizde mesleki eğitim ve istihdam dengesini yeniden kuracağız” dedi.
SAMİMİ SOHBET
Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ziya Cevherli ve Yenikent Halk Eğitim Merkezi Müdürü Fevzi Gökcan’ın da eşlik ettiği ziyarette kursiyer bayanlarla samimi sohbetler gerçekleştiren İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, birçok alanda açılan kursların niteliğinin ve bu kurslara katılımın yüksek olmasından büyük memnunluk duyduğunu söyledi.
13 Şubat 2017 , Pazartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.

Habere yazılan yorumlar

Tarih : 13 Şubat 2017 , Pazartesi

hakan

Aydın da bayağı başarılı! oldu. Beş yıllık müdürlüğü döneminde ilk beş sıralardan TUİK verilerine göre 29. sıralara düşürdü. Hayrını görün!

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI