20 Temmuz 2019

YUSUF ALEMDAR: MİLLETİN KADERİ YENİDEN YAZILACAK


Partisinin ilçe teşkilatının eğitim programında konuşan Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, “16 Nisan günü bu milletin kaderi yeniden yazılacak. Dünyadaki dengeler yeniden değişecek” dedi.

AKP Serdivan İlçe Teşkilatı, 16 Nisan’da yapılacak halk oylaması öncesinde eğitim programlarını sürdürüyor. Serdivan Belediyesi Düğün Salonu’nda yapılan eğitim programına
Beşevler, Beşköprü, Çubuklu, Dağyoncalı, Hamitabat, Kazımpaşa, Kızılcıklı, Kuruçeşme, Meşeli, Reşadiye, Selahiye ve Uzunköy mahalle temsilcileri ve üyeler katıldı.
Programa AKP İlçe Başkanı Osman Çelik, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, İlçe Kadın Kolları Başkanı Şehime Kaya, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Haldızoğlu, yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri de katıldı.
HÜKÜMET SİSTEMİ

Anayasa Değişikliği maddeleri ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin anlatıldığı slayt gösteriminin ardından konuşan AKP İlçe Başkanı Osman Çelik, milli iradenin önemine dikkat çekti. Çelik, “Halkın iradesi dışında başka bir irade tanımadık. Referandum olmasın diye, içeride ana muhalefet partisi başta olmak üzere, vesayetin uzantıları ve terör örgütleri, dışarıda da dost görünümlü ülkelerin hainliklerini gördük. TBMM’de kendini kürsüye kelepçeleyenleri, bacak ısıranları, diktatörlük geliyor, rejim elden gidiyor, yargı ele geçiriliyor yaygaraları ile vatandaşımızın aklını çelmeye çalışanları, Almanya’da, Hollanda’da, Avusturya’da referandum çalışmalarını devlet eliyle engelleme girişimlerine şahit olduk.
Her türlü engellemelere rağmen milletimizin desteğiyle Türkiye, 16 Nisan’da yüzde 70 Evet oyu alarak, üzerinde oynanmak istenen hain oyunları bozacak. Büyümesini, kalkınmasını daha hızlı bir şekilde sürdürecektir” dedi. Çelik ayrıca MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye de teşekkür etti.
SAHİP ÇIKALIM
Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar ise, 16 Nisan’da yapılacak halk oylamasının önemine değinerek, “16 Nisan günü bu milletin kaderi yeniden yazılacak. Dünyadaki dengeler yeniden değişecek. Türkiye’deki bir seçimin Almanya’yı, Hollanda’yı, Amerika’yı ve diğer ülkeleri bu denli ilgilendirdiğine ilk defa şahit oluyoruz. İlk defa bu kadar net ve açıktan kendi devlet televizyon kanallarında, yayın organlarında referandumda hayır oyu çıkması için çalıştılar. Filmler yapıp broşür dağıttılar. Edindiğimiz bilgilere göre bu evet karşıtı çalışmalar, bu ülkelerde yaşayan vatandaşlarımız üzerinde ters etki yaptı.  Vatandaşlarımızın milli duygular içinde daha da kenetlenmesine ve referandum da evet oyu kullanmaları yönündeki düşüncelerini daha da tetiklemiştir. Referandumda alınacak evet oyları ne kadar yüksek olursa terör örgütleri ve arkasındaki ülkeleri o denli yenmiş, alt etmiş oluruz. Bu nedenle bu seçim çok önemli, sandıklara ve oylara sahip çıkalım” şeklinde konuştu.  
12 Mart 2017 , Pazar Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI