22 Temmuz 2019

ÖĞÜTLÜ MÜJDEYİ VERDİ: 112 ACİL SERVİS'E 4 İSTASYON GELİYOR


112 Acil Servis Başhekimliğini ziyaret eden İl Sağlık Müdürü Öğütlü, “Sizlere minnettarım. Kar, çamur, tatil, bayram demeden 7 gün 24 saat fedakarca görev yapan tüm personelimize teşekkür ediyorum” dedi

İl Sağlık Müdürü Doç, Dr. Aziz Öğütlü 112 Acil Servis Başhekimliğini ziyaret etti. Müdür Yardımcısı Dr. Mustafa Ezen ve 112 Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri Şube Müdürü Sedat  Erciyes’inde eşlik ettiği ziyaretlerde Öğütlü, doktor, ATT (Acil Tıp Teknisyeni) ve diğer personelle bir araya geldi. Motivasyonun arttırılması, kaynaşma ve ortak sorunlarla ilgili fikir alış verişinin yapılması amacıyla gerçekleştirilen organizasyona, ilçelerde görev yapan 112 Acil Sağlık hizmetleri personelleri de katıldı. Öğütlü, tüm masaları dolaşarak personelle sohbet etti. Öğütlü personelin dilek ve şikayetleri dinledi.
FEDAKARCA GÖREV
Programda konuşan Öğütlü, “Sizlere minnettarım. Kar, çamur, tatil, bayram demeden 7 gün 24 saat fedakarca görev yapan 112 Acil Sağlık hizmetlerinde çalışan tüm personelimize teşekkür ediyorum. Sizler, en zor zamanlarında imdada yetişenlersiniz. İnsanların en acılı anlarında ilk gördükleri sizlersiniz. Dolayısıyla bu zor anlarda güler yüzle karşılanmanız mümkün değildir. Fakat bazen tek bir dua ve teşekkür sizin en büyük motivasyon kaynağınızdır. Herhangi bir yerde ambulans siren sesi duyduğumuz o anda, 112 personelimizin ambulansta yaşam mücadelesi veren hastaları bir an önce sağlığa kavuşturmak için ter döktüklerini, adeta zamanla yarıştıklarını unutmamak gerekir. Trafikte ambulansa yol vermek, 112 acil çağrı hatlarını gereksiz meşgul etmemek de hayat kurtarma yolunda olan sizlere en büyük yardımdır." dedi.
YILMAZ’A PLAKET
27 ASH İstasyonuyla halkımıza hizmet sunduklarını hatırlatan Öğütlü, önümüzdeki günlerde merkezde 2, ilçelerde 2 olmak üzere 4 istasyonun ve yeni ambulansların da hizmete katılacağını söyledi. Programın sonunda başarılı çalışmalarından dolayı tüm personeli temsilen İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr. Fatma Yılmaz'a Öğütlü tarafından teşekkür belgesi verildi.
29 Mart 2017 , Çarşamba Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI