19 Ekim 2018

İLKER YILMAZ: HUKUK YOLUNA BAŞVURACAĞIZ


Cumhuriyet Halk Partisi Adapazarı İlçe Başkanı İlker Yılmaz, ilimizde ‘hayır’ oyu veren seçmene teşekkürlerini iletti.

“Cumhuriyet Halk Partisi Adapazarı İlçe Örgütü olarak referandum için uzun bir çalışma süreci geçirdik” diyen Yılmaz, “Bu süreçte Hayır için birlikte çalışma fırsatı bulduğumuz ülkücü ve milliyetçi kardeşlerimize, Saadet Partisi, Demokrat Parti ve diğer partilerden dostlarımıza ayrı ayrı çok teşekkür ederim” şeklinde konuştu.
YARISI KABUL ETMİYOR
Seçim gününe kadar vatandaşlara hayır vermesi için ulaşıp anlattıklarını ifade eden Yılmaz, “Karşımızda ekonomik gücünün nereden geldiğini bilmediğimiz iktidar partisi ve güçlü ekonomisi vardı. Buna rağmen ülkemizde oy kullanan vatandaşlarımızın yarısı kadarı hayır olarak oyunu kullanmıştır. Yani getirilmek istenen sistemi vatandaşlarımızın yarısı kabul etmemektedir. Halkın iradesine bu güne kadar saygı duyduk, bundan sonra da saygı duymaya devam edeceğiz. Mühürsüz oy pusulalarının geçerli sayılması bir hukukçu olarak beni hayretler içerisinde bırakmıştır. Devletimizin hangi kurumunda mühürsüz evrakların kabul gördüğünü kamuoyuna sormak isterim. Ben böyle bir kurum bilmiyorum. Bilen, gören duyan varsa bizlerle de paylaşmasını isterim. Cumhuriyet Halk Partisi Adapazarı İlçe Örgütü olarak bu hususta üzerimize düşen görevi yapacağımızı ve hukuk yollarına başvuracağımızı kamuoyuna bildiririz” diye konuştu.
21 Nisan 2017 , Cuma Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI