19 Haziran 2019

VALİ COŞ, AKYAZI SANAYİ SİTESİNİ ZİYARET ETTİ: ESNAFI DİNLEDİ


Vali Hüseyin Avni Coş, Akyazı Sanayi Kooperatifi esnafıyla kahvaltıda bir araya gelerek dertlerini dinledi. Sanayi sitesinin büyümesi için önümüzdeki günlerde çalışma başlayacak

AKYAZI’YA GİTTİ
Valisi Hüseyin Avni Coş, Akyazı Sanayi Kooperatifi esnafıyla kahvaltıda bir araya gelerek sorunlarını dinledi. Ziyarete Vali Coş’un yanı sıra Kaymakam Ömer Kalaylı, Belediye Başkanı Hasan Akcan, ATSO Başkanı Şinasi Bayraktar, SESOB Başkanı Hasan Alişan, SESOB’a bağlı oda başkanları, belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları esnaf da katıldı.
DERT ANLATTILAR
Esnaf, 1994 yılında kredi kullanılmadan faaliyete başlayan Akyazı Sanayi Sitesi’nin gelişen ve büyüyen Akyazı’ya cevap vermekte zorlandığını belirterek Vali Coş’tan destek istedi.  Sanayi Kooperatifi Başkanı Ömer Çetin, ziyaretle ilgili olarak, “Sanayi sitemizde var olan sıkıntılarımızı ve hukuki sorunlarımızı Valimize anlattı. Çok teşekkür ederiz” dedi.
SANAYİ BÜYÜYECEK
SESOB Başkanı Hasan Alişan da ziyaret sonrası yaptığı değerlendirmede, “Akyazı Sanayi Sitemizin belli başlı problemleri vardı. Sağolsunlar başta Valimiz Hüseyin Avni Coş, kaymakamımız, belediye başkanımız esnafın sorununa çözüm oldular. Sanayi sitesinin daha da büyütülmesi için önümüzde ki günlerde yeni çalışmalar yapacağız” şeklinde konuştu. 

Kahvaltı sonrası sanayi sitesini ziyaret eden Vali Coş, yeni hizmete giren SGK Akyazı Hizmet Binası’nı da gezerek kurumu müdürü ve çalışanlarıyla tanıştı. Binayı gezen Vali Coş, kurum müdürü ve çalışanları ile tanıştı. Sanayi Kooperatifi Başkanı Ömer Çetin, ziyaretle ilgili olarak, “Sanayi sitemizde var olan sıkıntılarımızı ve hukuki sorunlarımızı anlatmak ve sanayi sitemizdeki fiziki şartları yerinde gösterebilmek için Valimizi davet ettik.
BİZİ KIRMADI
Sağolsunlar davetimizi kırmadılar ve ilçemize gelerek bizleri onurlandırdılar. Kendilerine şahsım ve tüm Sanayi Esnafı adına teşekkür ediyorum” dedi. Vali Hüseyin Avni Coş’un Akyazı’ya yaptığı ziyarette Kaymakam Ömer Kalaylı, Belediye Başkanı Hasan Akcan, ATSO Başkanı Şinasi Bayraktar, SESOB Başkanı Hasan Alişan, SESOB’a bağlı oda başkanları, belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları ve sanayi esnafı da katıldı.
6 Mayıs 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI