23 Temmuz 2019

AKP ADAPAZARI'NDAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ


AKP Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak ve yönetim kurulu üyeleri 16 Nisan’da düzenlenen referandumda verdikleri destek nedeniyle Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şubesi’ni ziyaret etti.

Milletimizin 16 Nisan’da sağduyulu bir karar verdiğini ifade eden Başkan Ak, “Oynanan tüm oyunlara rağmen ülkemiz istikrarlı bir şekilde ilerlemeye devam edecektir. Cumhurbaşkanlığı halkoylaması sürecinde ülkemiz daha güçlü bir şekilde çıkmıştır. Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum ancak Eğitim-Bir-Sen’e özel bir parantez açmak istiyorum. Referandum sürecinde bizleri yalnız bırakmayarak süreci en etkin şekilde faaliyetlerle doldurduğunuz için ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.
ÜLKEMİZE HAYIRLI OLACAK
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Murat Mengen, “Referandum ülkemiz için en hayırlı olacak şekilde sonuçlanmıştır. 16 Nisan 2017 Pazar günü gerçekleşen referandum sonucunda milletimiz; Türkiye’nin öze dönüşüne, geleceğe doğru kararlı yürüyüşüne, güven ve istikrar perspektifiyle yükselişine hız kazandıracak anayasa değişikliğine ‘Evet’ demiş ve onay vermiştir. Milletimizin onayı teorik çerçevesiyle iki asırlık, anayasal hükümlere dayalı pratik zeminiyle 60 yıllık tarihe sahip vesayet düzeneğinin bütün görünümleri ve birikimleriyle yıkılmasını, vesayet düzeneğinin kurulmasına zemin oluşturan parlamenter hükümet sisteminin yerine Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini en kısa sürede ve bütün yönleriyle kurulmasını kapsamaktadır. 16 Nisan, bu yönüyle bir uyanış, diriliş ve şahlanış miladı olarak tarihe kaydedilmiştir” dedi. 

20 Mayıs 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI