18 Eylül 2018

CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU BU AKŞAM SAATLERİNDE KOCAELİ’YE GEÇECEK: SAKARYA’DAN AYRILIYOR


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Ankara’dan başlattığı yürüyüş dün sıcağa rağmen devam etti. Kılıçdaroğlu’nun bu akşam saatlerinde ilimizden ayrılması bekleniyor

ÇEVRE VE DOĞA GÜNÜ
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu yürüyüşün 17. gününe dün sabah Kızılcıkorman’dan başladı. Yürüyüş öncesinde basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Kılıçdaroğlu, "Bugün aynı zamanda çevre günü, doğa günü. Allah'ın yarattığı kainatın kendi içinde bir dengesi ve bir adaleti vardır" diye konuştu.
ADALETLİ DAVRANALIM
Kılıçdaroğlu, "Adalet duygusunu yüceltelim. Adaletli davranalım. Hiçbir ayrım yapmaksızın, kimlik ayrımı yapmaksızın, inanç ayrımı yapmaksızın, yaşam tarzı ayrımı yapmaksızın, hep birlikte kardeşçe huzur içinde yaşayalım. Bunun en temel yolu, adalettir, adalettir, adalettir." şeklinde konuştu. 
TÜRK BAYRAĞI
Katılımcılar Beşiktaş Belediyesi’nin getirdiği bin 1 metrelik Türk bayrağını taşıyarak yürüdü. Renkli görüntülerin oluştuğu kortej havadan görüntülendi. Yaklaşık 7 kilometreyi bulan kortej Türk bayrağı altında yürüyüşe devam etti. Yol boyuncu uzanan bayrağı on binlerce kişi, bayrağı omuzlarda taşıdı.

Yürüyüş öncesinde basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Kılıçdaroğlu, "Bugün aynı zamanda çevre günü, doğa günü. Allah'ın yarattığı kainatın kendi içinde bir dengesi ve bir adaleti vardır" diye konuştu. Bu adaletin insanoğlu tarafından bozulduğunu ifade eden Kılıçdaroğlu, adalet duygusunun 7'den 70'e herkes tarafından kabul edilmesini istediklerini vurguladı. 
ADALETLİ DAVRANALIM
Kılıçdaroğlu, "Adalet duygusunu yüceltelim. Adaletli davranalım. Hiçbir ayrım yapmaksızın, kimlik ayrımı yapmaksızın, inanç ayrımı yapmaksızın, yaşam tarzı ayrımı yapmaksızın, hep birlikte kardeşçe huzur içinde yaşayalım. Bunun en temel yolu, adalettir, adalettir, adalettir." şeklinde konuştu. Adalet için yürüdüklerini hatırlatan Kılıçdaroğlu, kendisini yalnız bırakmayan herkese yürekten teşekkür ettiğini belirtti. Kemal Kılıçdaroğlu, açıklamalarının ardından beraberindekilerle yürüyüşüne başladı. 
+++++++
Sıcak bunaltıyor
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, önderliğinde başlayan adalet yürüyüşüne katılanlar aşırı sıcak nedeniyle zor anlar yaşıyor
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu önderliğinde Ankara’dan başlayarak İstanbul’da son bulacak ‘Adalet Yürüyüşü’nde 17’nci gününde dün de devam etti. Sabah saatlerinde başlayarak yaklaşık on kilometre yürüyen grup, Pekşenler - Bekirpaşa arasında kurulan alanda ikinci molasını verdi.
TARAFTAR GRUPLARI
Yürüyüşe katılan ve aşırı sıcak nedeniyle zor anlar yaşayanlar, mola yerinde kendilerini bulabildikleri gölgelik alanlara attılar. Aşırı sıcak nedeniyle terleyen CHP’liler ağaç üzerine giysilerini sererek kurutmaya çalıştılar. İkinci mola sonrasında aşırı sıcaklar nedeniyle yürüyüşe 4 saat ara verildi. Yürüyüşe katılan bazı gruplar otobüsler ile bir sonraki mola yerine götürüldü. Öte yandan, yürüyen gruba Beşiktaş ve Galatasaraylı taraftar grupları da eşlik etti.


+++++
Bin 17 metrelik
bayrak taşıdılar

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından başlatılan Adalet Yürüyüşü'nün 17'nci gününde katılımcılar Beşiktaş Belediyesi tarafından getirilen bin 1 metrelik Türk bayrağını taşıyarak yürüdü. Renkli görüntülerin oluştuğu Türk bayraklı kortej havadan görüntülendi. 
Adalet Yürüyüşü'nün 17'nci günü yoğun bir katılımla gerçekleşti. Beşiktaş Belediyesi tarafından yürüyüş için getirilen bin 1 metrelik Türk bayrağı açıldı. yaklaşık 7 kilometreyi bulan kortej Türk bayrağı altında yürüyüşe devam etti.
TÜRK BAYRAĞI

Akyazı’dan merkeze kadar uzanan Türk bayrağı yol boyunca muhteşem görüntülere sahne odu. Yol boyuncu uzanan bayrağı on binlerce kişi, sıcak havaya rağmen omuzlarında taşıdı.
Yürüyüşe Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar da katılırken, Türk bayrağı altında gerçekleştirilen yürüyüş havadan görüntülendi.++++
Yürüyen gence
midibüs çarptı

CHP'de devam eden Adalet Yürüyüşünde bir genç, yürüyüşe katılanları taşıyan midibüsün çarpması sonucu yaralandı.
Adalet Yürüyüşüne katılan Cevdet Eşkir (25), yürüyüşe katılanları taşıyan bir midibüsün çarpması sonucu hafif şekilde yaralandı. Midibüsün çarpması sonucu yere düşen gencin yardımına ilk önce yürüyüşe katılanlar koştu. Yürüyüşe katılanlar tarafından yol kenarına alınan genç, daha sonra olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından ambulansa alındı. Hafif yaralandığı öğrenilen genç ambulansla hastaneye sevk edildi.
 
2 Temmuz 2017 , Pazar Bu haber toplam 0 defa okundu.

Habere yazılan yorumlar

Tarih : 5 Temmuz 2017 , Çarşamba

Talha CANBEY

Amerika'nın, Almanya'nın, İsrail'in ve Fetöcülerin işlerine gelecek bir ortam. Lütfen daha duyarlı olalım. Chp, bu ihanet çetelerinin ekmeğine yağ sürmektedir. Chp' nin zaten Alman vakıfları ile şaibeli hareketleri ve temasları var. Chp nin sayesinde bu gidişle iç savaş çıkacak yakında. Bu ülkeyi kimseye yar etmeyeceğiz !!! bagers, 29 dk. önce

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da OkuduGAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI