20 Eylül 2018

İZ REKLAM TURLADI


Gazi Metal 29.Olgunlar Futbol Turnuvası’nda 21.akşam maçları geride kaldı. Yağışlı havada oynanan maçlar sonunda Sakarya İz Reklam 5’nci karşılaşmasını da kazanarak gruptan çıkmayı başaran ilk takım oldu.

Ticaret Lisesi Sahası’nın ev sahipliğinde devam eden Gazi Metal 29.Olgunlar Futbol Turnuvası’nda 21.akşam maçları oynandı. 5 karşılaşmanın heyecanın yaşandığı akşama yağmur da damga vurdu. Sakarya İz Reklam, Has Traktör’ü 13-4 yenerek 5’nci maçını da kazanarak gruptan çıktı. Akşamın diğer maçlarında Akyazı Öztürkler Market. Akyazı Samastı İnşaat’ı 6-4, Limandere Turan Fındık, Milli Eğitim’i 4-2, BAİ Yapı- Kocaeli Masterler’ı 7-1, Umut Oto, SAYTEM Temizlik&Emin Koruma’yı 3-1 mağlup etti.   Serkan ÖZAY

Akyazı Samastı İnşaat: 4
Akyazı Öztürkler Market: 6

Hakem: Uğur Garan
Akyazı Samastı İnşaat: Mesut Özkan, Sadullah Yılmaz, Özcan Bulut, Nihat İçyüz, Hasan Öztürk, Hasan Sabri Yılmaz, Mustafa Yavuz, Cemil Kurtoğlu, Hasan Altuntaş
Antrenör: Ergün Samastı
Akyazı Öztürkler Market: Şener Dönmez, Murat Akdeniz, Yusuf Demirbaş, Sadettin Dağlı, Ali Dülger, Habib Aydın, Yusuf Yazıcı, Muammer Hikmet, Hasan Altıntaş
Antrenör: Mustafa Aydın
Goller: Dk.2-36 Sadettin Dağlı, Dk.6-23 Habib Aydın, Dk.28 Ali Dülger, Dk.42 Yusuf Demirbaş (Akyazı Öztürkler Market), Dk.18 Hasan Sabri Yılmaz, Dk.19 Nihat İçyüz, Dk.44 Sadullah Yılmaz, Dk.50 Cemil Kurtoğlu (Akyazı Samastı İnşaat)
Sarı Kart: Dk.48 Sadettin dağlı (Akyazı Öztürkler Market)
---
SAYTEM Temizlik&Emin Koruma: 1
Umut Oto: 3

Hakem: Nihat Mendeş
SAYTEM Temizlik&Emin Koruma: Taner Yazıcı, Erdem Köse, Mustafa Şanlı, Aydın Arslan, Mehmet Yaşar Karakullukçu, Hüseyin Polat, Muharrem Akın, Bahattin Kaya, Yalçın Demir
Antrenör: Kaya Çakar
Umut Oto: Musa Boya, Ali İhsan Tarım, Ali Kemal Balçık, Adem Yıldırım, Engin Bıyık, Süleyman Demirci, Halil İbrahim Kotan, Halil İşbakan, Menderes Çil
Antrenör: Aykut Kobaş
Goller: Dk.10 Bahattin Kaya (SAYTEM Temizlik&Emin Koruma), Dk.19 Menderes Çil, Dk.33 Süleyman Demirci, Dk.37 Adem Yıldırım (Umut Oto)
---
Sakarya İz Reklam: 13
Has Traktör: 4

Hakem: Behlül Kocacık
Sakarya İz Reklam: Yunus Emre Karaaslan, Faruk Sarman, Aycan Pekşen, Kadir Murat Şen, Halil Karaaslan, Eyüp Berk, Cemalettin Parlak, Arif Sucuoğlu, Ahmet Kara, Ayhan Kalyoncu
Antrenör: Şükrü Kara
Has Traktör: İlhan Sezgin, Mert Erdem, Yusuf Açıkyörük, Turgay Koçkar, Tekin Işık, Serkan Gümüşel
Antrenör: Tekin Işık
Goller: Dk.5 Arif Sucuoğlu, Dk.6-17-36 Faruk Sarman, Dk.8-46-50 Kadir Murat Şen, Dk.18-25 Eyüp Berk, Dk.20-39-40 Ahmet Kara, Dk.30 Cemalettin Parlak (Sakarya İz Reklam), Dk.11-44-47 Mert Erdem, Dk.43 Tekin Işık (Has Traktör)
Sarı Kart: Dk.30 Cemalettin Parlak (Sakarya İz Reklam)
---
BAİ Yapı: 7
Kocaeli Masterlar: 1

Hakem: Hüseyin Uçar
BAİ Yapı: Omar Kadmin M.Hamled, Adnan Işık, Hüseyin Kalyoncu, Mikail Kaya, Mustafa Yılmaz, Özkan Trağan, Cahit Baykal
Antrenör: İsmet Bayraktar
Kocaeli Masterlar: Ekrem Taşdemir, Cengiz Furuncu, Hasan Furuncu, Hasan Öztürk, Kaan Balimre, Göksel Ali Argun, Ümit Senter Keskin
Antrenör: Ahmet Akbal
Goller: Dk.9-44 Özkan Trağan, Dk.11 Mustafa Yılmaz, Dk.17-23-45 Hüseyin Kalyoncu, Dk.23 Adnan Işık (BAİ Yapı), Dk.49 Ümit Senter Keskin (Kocaeli Masterlar)
Sarı Kart: Dk.35 Ümit Senter Keskin (Kocaeli Masterlar)
--- 
Limandere Turan Fındık: 4
Milli Eğitim: 2
Hakem: Mehmet Çelik
Limandere Turan Fındık: Hikmet Kaman, Ergün Demir, Recep Erbaş, Serhan Tosun, Yusuf Baki, Şaban Erbaş, Muhammed Ali İskender, Sinan Erbaş, Bayram Erbaş
Antrenör: Abdurrahman Yılmaz
Milli Eğitim: Güngör İçer, Koray Hoşbay, Erkan Çetin, Kenan Karan, Atilla Çolak, Necmi Sağıroğlu, İskender Keskin, İbrahim Demirbaş, Ekrem Kabil    
Antrenör: İlhan Sütlü
Goller: Dk.1 Atilla Çolak, Dk.49 Kenan Karan (Milli Eğitim), Dk.7-27 Yusuf Baki, Dk.19 Ergün Demir, Dk.31 Şaban Erbaş (Limandere Turan Fındık)
---
TURNUVA PROGRAMI
29 Temmuz Cumartesi
19.30 Milli Eğitim-1837 Sapanca Balkaya Tekstil
20.30 Kaynarca Duran Teknik-Çiğ Köftecim Genel Merkez
21.30 EKM Grup-Sapanca Mustafa Mercan İnşaat
22.30 Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları-Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar
23.30 Esmer AVM-Şanlı Apart
30 Temmuz Pazar
20.30 Adaçağ İnşaat Coşkunspor-Köftecim Erdal
21.30 Akyazı Akbaş İnşaat-Yıldız Yemek
22.30 Uzman Kimya-Ertaş Harita
23.30 Er Yapı-Ada Şen Oto&Seçkin Makina 
31 Temmuz Pazartesi
19.30 Sakarya İz Reklam-BAİ Yapı
20.30 Kocaeli Masterlar-Eski reji
21.30 Limandere Turan Fındık-Doruk Koleji
22.30 Toy Aydınlatma-Kuyudibi Savaşspor
23.30 Temiz İş Alarm-Hunca Masterlar
1 Ağustos Salı
19.30 Eski Dostlar-Göynüklü Ömer Usta Don.
20.30 Akyazı Samastı İnşaat-Umut Oto
21.30 Kocaali Çarşı-Sabri Çocuk Giyim Katlıpazar
22.30 Saytem Temizlik-Akyazı Öztürk Market
23.30 Güneşoğlu Süt Ürünleri-Boshoku




29 Temmuz 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu



GAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

 



 



Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI