21 Eylül 2018

AYHAN SEFER ÜSTÜN: OY ORANIMIZI YÜKSELTMELİYİZ


AKP Adapazarı İlçe Teşkilatı’nı ziyaret eden Milletvekili Üstün, “Yöneticiler olarak yapılan hizmetleri iyi anlatarak AK Partimizin hedefleri doğrultusunda oy oranını yükseltmeniz gerekmektedir” dedi

AKP MKYK üyesi Recep Uncuoğlu ve Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, AKP Adapazarı İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti. AKP Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak yaptığı konuşmada, “Milletvekillerimize, belediye başkanlarımıza, bürokratlarımıza ve STK’larımıza bizlere verdiği destekten dolayı teşekkür ediyorum” dedi. Adapazarı İlçe Teşkilatı’nda kurucu ilçe başkanlığı görevinde bulunduğunu belirten Başkan Ak, “Sakarya’nın en büyük ve en gözde ilçesi Adapazarı’dır. Sakarya’da yapılan yatırımların çoğunun burada olması Adapazarı İlçe Teşkilatının üstündeki sorumluluğu arttırmaktadır” dedi.
HİZMETLERİ ANLATIN
Teşkilat üyelerinden yapılan hizmetleri vatandaşlara anlatmalarını isteyen Milletvekili Üstün, “Yeni yapılan 3’üncü köprünün bağlantı yollarının çoğu ve demiryolu hattı yine Adapazarı’ndan geçiyor. Stadyumun yapılması ve belediyemizin hizmetleriyle Adapazarı’nın önemi bir kat daha artmaktadır. Yöneticiler olarak yapılan hizmetleri iyi anlatarak AK Partimizin hedefleri doğrultusunda oy oranını yükseltmeniz gerekmektedir. Yönetim kuruluna seçilen tüm arkadaşlarımı kutluyor başarılar diliyorum” dedi.
2019 SEÇİMLERİNE VURGU
AKP MKYK üyesi Recep Uncuoğlu da Adapazarı İlçe Teşkilatı’nı bir okula benzeterek, “Adapazarı ilçe teşkilatımız her zaman üzerine düşen görevi yerine getirmiştir. Her seçimde başarılı olmuş bir teşkilatımızdır” dedi. 2019 yerel ve genel seçimlerinde Adapazarı teşkilatının ulaştığı başarıdan daha fazlasını yapması gerektiğini ifade eden Uncuoğlu, “Adapazarı Teşkilatı yeni yönetim ile birlikte bayrağı bir adım daha öteye taşımalıdır. 2023 hedeflerimize ulaşmak için teşkilatlarımızın durmadan çalışmalarına devam etmesi gerekmektedir. Üyelerimiz, mahalle yönetimlerimiz ve teşkilatlarımız bir bütünüz” dedi. Çalışmalara aralıksız devam ettiklerini söyleyen Başkan Ak ise, “Millete hizmet yolunda kutlu yürüyüşe devam ediyoruz” dedi.
30 Eylül 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI